Vijayan درک از فوتبال فوق العاده بود: سابق هند team-mate

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

مهاجم افسانه ای I M Vijayan تلاش در حالی که برقراری ارتباط در زبان هندی با هم تیمی خود در این زمینه اما او ساخته شده آن را با درخشان خود را شناخت “فوتبال زبان” گفت: سابق هند بازیکن Aqueel انصاری.

انصاری که بازی برای هند در چند بازی در 1990s گفت: Vijayan نمی شد راحت صحبت کردن در Hindi اما او می تواند در ادامه بازی بهتر از هر کس دیگری.

“Vijayan-داداش ما بود ارشد و هر آنچه که شما صحبت در مورد او کمتر است. اما او به زبان هندی بود و نه در پر و گاهی اوقات او استفاده می شود به مبارزه در حالی که برقراری ارتباط” انصاری گفت.

“اما او می دانست که زبان فوتبال احتمالا بیش از هر کسی و خود را از بازی در خواندن فوق العاده بود. او یک فرد استفاده می شود که برای رسیدن به محل مناسب در زمان مناسب و کار نگاه بسیار آسان تر است.”کاپیتان سابق Vijayan شد پوستر پسر بچه هندی فوتبال قبل از Bhaichung Bhutia آمد به صحنه خود را با هدف به ثمر رساندن توانایی های او می ترسید ترین مهاجم از وقت خود را.

او گل چهار گل در چهار بازی به کمک هند برنده افتتاحیه جنوب آسیا فدراسیون فوتبال جام جهانی در سال 1993 در پاکستان است.”بدون شک او (Vijayan) ما بود بهترین مهاجم. در لاهور او سخت کار می کرد و ما کلید مرد” انصاری گفت.

Tejinder کومار بود که بخشی از آن SAFF جام حذفی-تیم برنده در لاهور گفت: پاکستان به طرفداران گفت: هند بازیکنان که آنها بازگشت, بدون, برنده شدن در مسابقات.

“وجود دارد, چهره های خندان در سراسر هنگامی که ما فرود آمد و در پاکستان است. ما با توجه به استقبال گرم ساخته شده و به در خانه احساس راحتی کنید. اما کسی در فرودگاه که به ما لبخند زد و گفت: ‘Bhaijaan, swagat hai. Lekin aap ورود har ke hi lautogey (خوش آمدید به پاکستان است. اما شما خواهد شد بازگشت دست خالی)’,” Tejinder به یاد می آورد.

“ما با توجه به استقبال بزرگ. هر کس در اطراف مشتاق بود برای دیدن که ما در صورت هر گونه مشکل. وجود تدابیر شدید امنیتی در سراسر – حتی در هتل. هیچ کس مجاز به رفتن در هر نقطه بدون امنیت است.”

هندی, تیم, مربی, چک, Jiri Pesak و کاپیتان های V P Sathyan لگد کردن مبارزات انتخاباتی خود را با یک 2-0 برنده بیش از سریلانکا با اهداف از Vijayan و Gunabir سینگ.

Vijayan سپس به کمک هند پیپ نپال پنج روز بعد. و در decider هند امن یک نقطه بسیار مهم در برابر میزبان پاکستان با تشکر از اواخر اکولایزر از Vijayan به برنده جایزه دقیقا در این روز به 27 سال پیش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>