Vijay Mallya می شود ورشکستگی کردند از انگلستان دادگاه عالی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | لندن | منتشر شده در مارس 10, 2020 9:04:01 am

Vijay Mallya, Vijay Mallya ED, Vijay Mallya firms, Vijay Mallya companies, Vijay Mallya shell companies, Vijay Mallya case, Indian Express مشروب بارون Vijay Mallya. (AP/PTI/فایل)

در کمک به مشروب بارون Vijay Mallya دادگاه عالی در لندن به تعویق افتاده جلسات در یک درخواست توسط SBI-رهبری کنسرسیوم هندی, بانک ها, به دنبال مرهون سرمایه دار خیلی مهم به اعلام ورشکستگی به فعال کردن آنها را بازیابی وام از اطراف 1.145 میلیارد پوند از او.

عدالت مایکل بریگز از عجز از پرداخت دیون بخش از دادگاه عالی اعطا امداد به Mallya حاکم است که او باید داده شود تا دادخواست خود را به دادگاه عالی هند و حل و فصل پیشنهاد قبل از کارناتاکا دادگاه عالی تعیین خواهد به او اجازه می دهد زمان برای بازپرداخت بدهی های خود به بانک ها ،

رئیس عجز از پرداخت دیون شرکت و قاضی دادگاه بریگز در حکم خود را تحویل داده و گفت: با توجه به وجود مزیت آشکار برای بانک ها به دنبال این کلاس اقدام در این نقطه در زمان.

“این دادخواست ورشکستگی است با هر اندازه گیری فوق العاده ای است. بانک ها در حال فشار دادن یک ورشکستگی سفارش در زمانی که وجود دارد extant رسیدگی در هند” را بخوانید قضاوت.

“قضاوت من در این بانک ایمن هستند حداقل در بخشی. دادرسی این دادخواست باید موکول به منظور اصلاح و برای زمان به پرداخت بدهی کامل” آن اشاره کرد.

یک کنسرسیوم هندی بخش عمومی بانک ها به رهبری بانک دولتی هند به دنبال ورشکستگی سفارش در برابر Mallya به عنوان بخشی از تلاش ها برای جبران اطراف GBP 1.145 میلیارد دلار از وام های پرداخت نشده از Mallya.

قاضی بریگز به حال خود محفوظ قضاوت پس از شنیدن استدلال از هر دو طرف در ماه دسامبر سال گذشته بیش از وام به Mallya را در حال حاضر از بین رفته Kingfisher Airlines.

در قضاوت قاضی به این نتیجه رسیدند که موارد قانونی بودن دنبال Mallya در هند ایستاد مناسب چشم انداز موفقیت است.

“اگر چه این دادخواست به دیوان عالی کشور و پیشنهاد قبل از کارناتاکا دادگاه عالی تضمین شده نیست و برای موفقیت آنها واقعی هستند. شواهد پشتیبانی از این دیدگاه که دادخواست ایستاده مناسب چشم انداز موفقیت,” او گفت:.

با توجه به دادگاه سند قضاوت در دادخواست ورشکستگی تولید شد در ماه دسامبر سال گذشته و گردش در ماه ژانویه این سال, اما آن توزیع-پایین بود موکول بیشتر استدلال به درخواست طرفین.

“طرفین توافق کردند که به یک جلسه بعد از 1 ژوئن 2020. شیوع Covid-19 ساخته شده است که تثبیت یک تاریخ نامشخص است. قضاوت من این است که در جهت منافع دولت عدالت و در جهت منافع عمومی است که این قضاوت دست کردن در حال حاضر” حاکم اشاره کرد.

در حالی که بانک ها استدلال کرده بود برای ورشکستگی منظور اطمینان از آنها دریافت آنچه به آنها بدهکار است در میان تعدد طلبکاران Mallya وکلا تاکید کرد که هند در بانک ها مشخص شد که وام امن توسط دادگاه که در دادخواست ورشکستگی در انگلستان دادگاه ناعادلانه است.

“چرا ما باید کمتر از همه چیز ما بدهکار هستند” گفت: مارسیا Shekerdemian این مدافع برای هند بانک ها با اشاره Mallya را حل و فصل ارائه می دهد.

در طول دادرسی در سال گذشته دادگاه نیز شنیده می شود که بانک ها را قبول سابق Kingfisher Airlines رئیس ادعا که بسیاری از دارایی های خود را در هند و به میزان کمتر در سراسر جهان است.

یک ویلا در فرانسه و دارایی در سراسر بریتانیا جزایر ویرجین اعتماد ثبت نام در, کارائیب, کشور سنت کیتس و نویس و هندی ملکه ترجمه شده در مالت بودند برخی از Mallya در سراسر جهان دارایی با اشاره به طول دوره شنوایی.

Mallya تیم حقوقی, رهبری مدافع فیلیپ مارشال در پی اخراج از دادخواست ورشکستگی با این استدلال که مشتری خود را که ناعادلانه دنبال شده توسط بانک ها در هند و انگلستان در مقابل زمینه.

“پرداخت شده است مهار موجب مداخله با اجرای اداره هند بانک ها به دنبال ورشکستگی سفارش در برابر Dr Mallya برای عدم پرداخت اما ایجاد یک وضعیت که در آن او نمی تواند پرداخت” مارشال به دادگاه گفت.

قبلی انگلستان بالا حکم دادگاه را رد کرده بود به واژگون در سراسر جهان به منظور انجماد Mallya دارایی و تایید یک دادگاه است که این کنسرسیوم از 13 هندی, بانک برخوردار بودند برای بازیابی وجوه به مقدار نزدیک به GBP 1.145 میلیارد دلار است.

این بانک پس از آن راه اندازی شد تلاش برای بازیابی غرامت به عنوان بخشی از انجماد سفارش با دادخواست ورشکستگی با هدف تصرف بریتانیا بر اساس Mallya دارایی های برای بازیابی حق.

در ضمن Mallya باقی مانده به قید وثیقه در انتظار انگلستان بالا حکم دادگاه در استرداد رسیدگی به ارمغان هند در رابطه با اتهام کلاهبرداری و پول شویی به مقدار اتهام 9,000 تومان کرور.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>