ویتنام قفل کردن آن سومین شهر به عنوان coronavirus موارد رشد

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ویتنام روز سه شنبه قفل شده است و سوم آن شهر به مدت دو هفته پس از 15 مورد از Covid-19 مورد یافت شد در یک بیمارستان دولتی گفت.

این موارد جدید در مرکز شهر دانانگ برای اولین بار تایید کرد به محلی منتقل شده در این کشور در بیش از سه ماه.

حمل و نقل عمومی داخل و خارج از دانانگ لغو شد. بیش از آخر هفته هزاران عمدتا ویتنامی گردشگران برش های کوتاه تعطیلات تابستانی خود را در ساحل محبوب مقصد. این مستند پرداخته و یک ضربه سخت به شهر’ صنعت گردشگری بود که فقط در حال احیا پس از زودتر coronavirus موارد چنینی در پایان ماه آوریل است.

مهمانان هتل به سرعت به پایان رسید خود باقی می ماند و لغو سفرهای آینده بر اخبار از مورد اول یکی hotelier گفت: در خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به صحبت با رسانه ها.

“هتل ما در حال حاضر خالی” hotelier گفت. “اما ما تا به حال برای کمک به مهمانان ما ترک شهر زمانی که آنها هنوز هم تا به حال این فرصت را دیروز.”

دانانگ سواحل که میزبان برخی از 50000 نفر در روز در حال حاضر بسته شده است. تنها پرسنل امنیتی دیده می شد در سواحل شنبه به عنوان آنها گشت تا اطمینان حاصل شود هیچ یک جمع آوری شد.

مقامات تخمین زده می شود چند هزار نفر خواهد بود رشته های حمل و نقل shutdown و خواسته هتل ها به آنها پناه.

“ما نمی خواهید به عجله به فرودگاه برای ترک این شهرستان به دلیل خطر بودن در یک مکان شلوغ است. بنابراین ما در حال حاضر اینجا گیر” گفت: حق رهن Nguyen که سفر با خانواده چهار برای تعطیلات تابستان خود را.

“اما آن است که یک مکان بد برای دریافت رشته برای دو هفته,” او گفت:.

روز یکشنبه دولت دستور داد بیمورد کسب و کار نزدیک و مورد نیاز مردم به عمل اجتماعی فاصله در شهرستان از 1.1 میلیون نفر است.

15 همه موارد جدید شیوع در حال بيماران و بهداشت کارگران در دانانگ بیمارستان.

با عفونت های جدید و ویتنام گزارش شده 431 موارد Covid-19 بدون مرگ.

آن را ضبط کرده هیچ محلی انتقال این ویروس از ماه آوریل با تمام موارد جدید که از خارج از کشور. ویتنام روز سه شنبه اعزام یک هواپیما گینه استوایی به بازگرداندن 129 کارگران که Covid-19 وزارت بهداشت گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>