ویتنام F1 Grand Prix می شود متهور با وجود ویروس ترس

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ویتنام افتتاحیه فرمول یک جایزه بزرگ برگزار خواهد شد در هانوی در ماه آوریل به عنوان برنامه ریزی شده سازمان به خبرگزاری فرانسه گفت روز سه شنبه اجتناب از سرنوشت یک جایزه بزرگ چین که به تعویق افتاد بیش مرگبار شیوع کروناویروس.

این ویروس که به کشته شدن بیش از 1800 نفر در چین به سطل آشغال آسیا تقویم ورزشی مجبور به تعویق افتادن حوادث از جمله هنگ کنگ نفره راگبی.

اما مقامات ویتنامی گفت: این کشور در مراسم تحلیف F1 مسابقه خواهد شد به عنوان “برنامه ریزی” در مارس 5, Le Ngoc چی مدیر عامل شرکت ویتنام جایزه بزرگ گفته است.

که مگس در صورت نصب و نگرانی از گسترش ویروس از کشور همسایه چین و خطر انتقال در میان جمعیت می رود به سفر به ویتنامی سرمایه است.

“زمان برای… F1 مسابقه نخواهد بود و یا به تعویق افتاد, به تعویق افتاد” Tran Trung Hieu معاون هانوی را در بخش گردشگری به نقل از به نقل از رسانه های دولتی روز شنبه.

“اگر چه این یک رویداد ورزشی است بسیار تاثیر بسیار زیادی در هانوی ویتنام و گردشگری” او اضافه کرد: تمام اقدامات گرفته شود برای اطمینان از ایمنی.

AFP خبرنگاران را دیدم کارگران ساختمان می ایستد در مسیر مسابقه به عنوان ساخت و ساز ادامه داد: در این هفته.

هفته گذشته در ویتنام شد تنها کشور در خارج از چین برای اجرای یک توده قرنطینه یک جامعه شامل یک خوشه از ویروس موارد است.

بازرسی تعیین شده است تا در اطراف این شش روستا را تشکیل می دهند که پسر Loi حدود 40 کیلومتر (25 مایل) خارج از هانوی پس از شش نفر بودند شناسایی شده با این ویروس وجود دارد.

ویتنام که سهام متخلخل مرز با چین است 16 تایید موارد coronavirus از جمله کسانی که در پسر Loi.

آن را ممنوع و تمام پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی چین در یک پیشنهاد برای جلوگیری از ویروسی در حال گسترش است.

آن را نیز به حالت تعلیق جدید ویزای توریستی برای اتباع چینی و یا خارجی که در چین بیش از دو هفته گذشته.

این کشور کمونیستی خود را دریافت کنید برای اولین بار طعم و مزه از glitz و زرق و برق از فرمول یک با هانوی نژاد به عنوان ورزش تلاش برای رسیدن به بازارهای جدید در جنوب شرقی آسیا.

هانوی شرط بندی بزرگ در این رویداد محبوبیت امضای 10-در سال چند میلیون دلاری مقابله با فرمول یک در سال گذشته که رسانه های دولتی گفت: هزینه ویتنام 60 میلیون دلار در سال است.

هزینه برداشت شده است به طور کامل در این کشور بزرگترین خصوصی کانگلومرا VinGroup است که به امید خیره با یک مسابقه شب در خیابان آهنگ.

تعهد برای برگزاری این مسابقه خواهد شد به احتمال زیاد مورد استقبال فرمول یک ستاد است که در حال تقلا برای جا به تعویق افتاد شانگهای مسابقه به این فصل برنامه.

چینی, GP, برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 19, هفته گذشته پیوست جهان دو و میدانی داخل سالن قهرمانی و تور اروپا و LPGA مسابقات گلف در حال کنار گذاشتهشدن به دلیل شیوع بیماری مرگبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>