Vettel ارائه شده استون مارتین قرارداد: گزارش

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Sebastian Vettel آینده موضوع شدید حدس و گمان دوباره در روز پنج شنبه پس از آن گزارش شد او شده است ارائه قرارداد با استون مارتین برای 2021. چهار بار قهرمان جهان شده است گفت: خدمات را نمی توان مورد نیاز توسط فراری پس از این سال و اذعان کرده است که او در مذاکرات با تیم های دیگر.

آلمانی تلخیص بیلد گزارش داد که Vettel است که به انتظارنشسته بودند تا به جای سرجیو پرز در مسابقه نقطه زمانی که این تیم دوباره به عنوان مارک استون مارتین.

مسابقه نقطه ساخته شده اند بسیار قوی شروع به تاخیر 2020 فصل خود را با استفاده از ‘pink مرسدس بنز اتومبیل که در حال حاضر موضوع به یک اعتراض از رنو.

مسابقه نقطه رئیس تیم Otmar Szafnauer گفت: هر دو تیم drivers – مکزیک پرز و کانادا لنس قدم زدن که میلیاردر پدر لارنس است که این تیم صاحب – تحت قرارداد.

در مصاحبه زیر را در آخر هفته گذشته را اشتایر جایزه بزرگ او گفت: “من می دانم که مردم می خواهم به فکر می کنم” در اینجا یک تیم در حال افزایش است و سباستین ندارد یک درایو به طوری… و آنها را دو و دو با هم.”

پرز دو سال به اجرا در قرارداد خود را در حالی که قدم زدن اعتقاد بر این است که یک قرارداد بلند مدت در محل.

Vettel گفت: در اتریش است که او تحت تاثیر قرار گرفته بود با این تیم و می دانستم که بسیاری از اعضای کارکنان خود را از اوایل زندگی حرفه ای.

پس از سرنگون فراری است و از سمت چپ با چند گزینه برای 2021 و بسیاری از ناظران پیشنهاد کرده اند که او به احتمال زیاد به یک فرصت مطالعاتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>