جانباز BBC پخش کایلاش Budhwar دور می گذرد

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

کایلاش Budhwar که تا به حال یک حرفه ای در بی بی سی در لندن پس از سال 1969 شد اولین بار هند به سر هر BBC بخش در سال 1979 و مربی یک نسل از روزنامه نگاران در طول دهه درگذشت در سن 88, همکاران سابق خود گفت.

نقطه از کانپور Budhwar بود سر از BBC Hindi خدمات و یکی از چهره های برجسته در میان شنوندگان در هند و انگلستان است. تئاتر چرم گاومیش Budhwar شرح داده شد توسط همکاران به عنوان الهام بخش با حضور در اتاق خبر.

Vijay رعنا ارشد روزنامه نگار که مشغول به کار با Budhwar از 1982-1992 گفت: “با او نشسته بود و آموزش و پرورش را در خود دارد. او بسیار محبوب در میان شنوندگان در هند به علت خود واقعی گزارش در طول اضطراری است. او ریش سفید هندی روزنامه نگاری”.

به زبان هندوستان تایمز در سال 2016 در تغییرات در خیابان فلیت در طول سال گفت: یک روزنامه نگار در یک نقش پیشرو در لندن بود چنین تازگی در 1970s که زمانی که او منصوب شد اولین هندی سر هر BBC بخش در خانه بوش در سال 1979 شد ” اخبار ملی.

“وجود دارد هیچ فضایی برای سرخپوستان در خیابان فلیت. بی بی سی در واقع یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام انتصاب من به عنوان رئیس Hindi خدمات آن گزارش شده است به طور گسترده ای. تا آن زمان سرخپوستان بودند تنها همکاران در بالای سرمقاله سطح,” او گفت:.

Budhwar که بازنشسته شده در سال 1992 بود که از چهره های برجسته در جامعه هند محافل تلاش برای رعایت هندی دیدگاه در اخبار بی بی سی گفتمان در رابطه با ضد هند عناصر مستقر در انگلستان و حضور در روز استقلال و رویدادهای دیگر از کمیسیون عالی.

Budhwar پشت برگ همسر Binodini سه دختر و یک پسر.

Budhwar اغلب نظارت انتخابات از روزنامه نگاران انجمن (تاسیس مارس 1947) علاوه بر شرکت فعالانه در آن درگیری.

IJA جمهور Rupanjana Dutta گفت: “او یکی از برجسته ترین و اعضای ارشد. ما به یاد داشته باشید او را به عنوان همیشه خندان و دلنشین فرد اغلب در نظر گرفته به عنوان یک فانوس دریایی از دانش است. این از دست دادن بزرگ برای IJA امروز”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>