“بسیار توهین’: مغلوب ساختن پیشی جستن وتو اندازه گیری محدود کردن خود جنگ قدرت در ایران

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه وتو آنچه که او به نام “بسیار توهین آمیز” کنگره قطعنامه به دنبال محدود کردن خود جنگ قدرت در ایران است.

در یک بیانیه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او با استفاده از حق وتو به دلیل این قطعنامه — نادر دو حزبی ملامت به رئیس جمهور تایید شده در مارس — بر اساس “سوء تفاهم از حقایق و قانون است.”

اندازه گیری ناشی از ترس در میان هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواهان و دموکرات ها این است که کاخ سفید بود سکندری به جنگ با جمهوری اسلامی است.

در این بیانیه نسبت ناروا می گوید کنگره اشتباه خود قانون اساسی اقتدار به عنوان محدود به “دفاع از ایالات متحده و نیروهای خود را در برابر حمله قریب الوقوع.”

“که نادرست است,” او گفت:.

“ما در یک خصمانه جهان در حال تحول تهدیدات و قانون اساسی را به رسمیت می شناسد که رئیس جمهور باید قادر به پیش بینی دشمنان ما’ بعدی حرکت می کند و سریع و قاطع عمل در پاسخ. که آنچه من!”

این قطعنامه گفت: ما رئیس جمهوری نمی ارتکاب نظامی خود را به جنگ علیه ایران و یا هر بخشی از آن را دولت و یا نظامی بدون مجوز صریح و روشن از کنگره است.

هواداران گفت: آنها می خواستند به اطمینان حاصل شود که کنگره تا به حال قدرت منحصر به فرد برای اعلام جنگ به عنوان مشخص شده در قانون اساسی ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن به موعظه نیاز به خروج از آمریکا درگیری نظامی در خارج از کشور, اما ramped تا یک رابطه خصمانه با ایران است.

دولت او تحمیل کرده است فلج کننده تحریم های اقتصادی در تهران است. در ژانویه تهمت دستور حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا که در ایران و قوی ترین ژنرال قاسم سلیمانی در فرودگاه بغداد.

ترور است ملتهب و تنش بین دو کشور.

سلیمانی به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان معمار از فعالیت های بی ثبات کننده ایران در سراسر جهان, اما دموکرات ها و بسیاری از کارشناسان را محکوم کرد تصمیم به کشتن او به عنوان نامتناسب و تحریک آمیز.

تهران انتقام با یک حمله علیه پایگاه های استفاده شده توسط ارتش ایالات متحده در عراق بدون ایجاد هر گونه مرگ و میر, کاهش ترس از دراماتیک تشدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا می کند آن قرار گرفته و به ایران بازگشت و در جعبه آن است. اما اخیر کلامی تنش پس از یک حادثه بین ما کشتی ها و قایق های تندرو ایرانی در خلیج فارس نشان داد که تنش ها بالا باقی می ماند.

دموکراتیک Senator Tim Kaine آمار در مغلوب ساختن پیشی جستن برای مسدود کردن این قطعنامه است.

“من مصرانه از همکاران من برای پیوستن به من در رای دادن به نادیده گرفتن حق وتو — کنگره باید رای قبل از ارسال سربازان ما را به راه آسیب است” او هنوز توییتی.

به نادیده گرفتن حق وتو دو سوم از اعضای هر دو مجلس کنگره باید رای به انجام این کار — بعید است با توجه به اکثریت جمهوری خواه در سنا است.

این دومین بار مغلوب ساختن پیشی جستن را وتو کرده تلاش کنگره برای کنترل نظامی خود را طرح.

در سال 2019 او مسدود شده یک قطعنامه برای پایان دادن به حمایت آمریکا از عربستان سعودی در یمن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>