ونسا برایانت شکایت LA County sheriff بیش از کوبه سایت سقوط, عکس

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

8 مه سال 2020 (AFP) – ونسا برایانت تحت پیگرد لس آنجلس کلانتر بیش از غیر مجاز عکس از صحنه سقوط هلیکوپتر که به کشته شدن شوهرش, NBA افسانه کوبه برایانت و 13-year-old daughter Gianna.

مجله مردم به دست آمده ادعای قانونی ظ روز جمعه که در آن ونسا برایانت به دنبال خسارت برای پریشانی عاطفی و روحی در پی آیات است که هشت کلانتر نمایندگان در زمان عکس های گرافیکی از صحنه ها و به اشتراک گذاشتن آنها را با دیگران است.

کوبه و Gianna برایانت در میان نه نفر که فوت در ژانویه 26 هلیکوپتر سقوط در کوه های غرب لس آنجلس.

با توجه به پر کردن دادگاه به دست آمده توسط مردم “کمتر از هشت معاونین کلانتر شد و در صحنه خوراکی تلفن همراه, عکس از کودکان مرده پدر و مادر و مربیان است.

“به عنوان گروه بعدها اعتراف وجود دارد هیچ تحقیقی هدف نمایندگان برای گرفتن عکس در محل سقوط. بلکه نمایندگان در زمان عکس های خود را برای اهداف شخصی است.”

تنها افراد مجاز به گرفتن عکس از صحنه شدند و محققان از ملی ایمنی حمل و نقل و پزشکی قانونی ،

کلانتر الکس بیانوبا اذعان کرد در ماه مارس است که نمایندگان تا به حال عکس های گرفته شده از صحنه تصادف, پس از لس آنجلس تایمز گزارش داد وجود تصاویر.

سرگرمی اخبار سایت TMZ.com گزارش پس از آن که یک متصدی بار شکایت کرده پس از شنیدن یک کارآموز کلانتر معاون نمایش تصاویر به یک مشتری در یک نوار.

بیانوبا در ماه مارس گفت که این گروه تا به حال شناسایی نمایندگان درگیر و تضمین این که عکسهای نابود شدند به طوری که آنها نمی تواند گردش بیشتر است.

در آن زمان ونسا برایانت خواسته برای امور داخلی بررسی و تحریم ها برای همه درگیر.

“به جای به طور رسمی بررسی اتهامات وارده به شناسایی میزان انتشار و شامل گسترش این عکس ها در بخش رهبری عزاداری نمایندگان می گویند که هیچ نظم و انضباط و اگر آنها فقط به حذف عکس ها” تشکیل پرونده آمده است: با توجه به مردم است.

این ادعای قانونی نیز آمده است که ونسا برایانت شده است آگاه باشید که برخی از عکس ها ظاهر شده اند را بر روی اینترنت.

“این (دعوی) صرفا در مورد اجرای مسئوليت حفاظت از قربانیان و مطمئن شوید که هیچ کس تا به حال برای مقابله با این رفتار در آینده” یک سخنگوی برایانت خانواده به مردم گفت.

bb/rcw

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>