والنسیا در Eliaquim Mangala تست مثبت برای coronavirus

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

فرانسه بین المللی Eliaquim Mangala گفت که او یکی از پنج بازیکن و کارکنان از لالیگا کنار والنسیا که آزمایش مثبت برای coronavirus. 29 ساله تیم mate Ezequiel Garay روز یکشنبه اول شد لالیگا بازیکن به قرارداد این ویروس است که تحت تاثیر یک میزبان از جهانی رویدادهای ورزشی.

“من می دانستم که امروز که من هستم #coronavirus مثبت” پرسپولیس گفت: در توییتر. “من احساس خوب و من هیچ علائم در ارتباط با ویروس. اما من محدود در خانه و جدا از خانواده من است.

“من یاد گرفتم که ما می توانیم انجام این ویروس بدون داشتن علائم همین دلیل است که توصیه می کنم هر کس به دنبال سلول اقدامات و اجتناب از تماس با افراد دیگر به عنوان آنجا که ممکن است حتی اگر شما احساس می کنید خوب است.”

والنسیا سفر کرده بود به میلان در ماه گذشته برای لیگ قهرمانان بازی برابر آتالانتا بود که بازی در مقابل یک بسته بندی سن سیرو ورزشگاه قبل از محدودیت های قرار داده شد در رویدادهای ورزشی در ایتالیا — کشور در اروپا بدترین ضربه coronavirus.

همه سازمان فوتبال در اسپانیا به تعویق افتاده است برای حداقل دو هفته برای جلوگیری از گسترش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>