والنسیا تایید پنج تست مثبت برای coronavirus در میان آنها Ezequiel Garay

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

والنسیا تایید کرد روز یکشنبه پنج نفر از باشگاه بازیکنان و کادر باید آزمایش مثبت برای coronavirus از جمله مدافع آرژانتینی Ezequiel Garay. والنسیا گفت: تمام کسانی که تحت تاثیر قرار بود “در حال حاضر در خانه در سلامت خوب و اطاعت خود انزوا اقدامات است.”Garay بود که مجموعه به دست بقیه فصل را با مصدومیت زانو شد اولین بازیکن در لالیگا برای تایید یک تست مثبت پیشتر در روز یکشنبه.

“واضح است که من در پای اشتباه در سال 2020” Garay نوشت: در رسانه های اجتماعی. “من آزمایش مثبت برای coronavirus من خوب هستم و در حال حاضر فقط گوش دادن به مقامات بهداشت و درمان در حال حاضر در انزوا.”والنسیا تایید کرد بیشتر موارد در مدت کوتاهی پس از Garay اعلام. “Valencia CF تایید پنج مورد مثبت از COVID-19 coronavirus تشخیص داده شده اند در میان اولین تیم کارکنان و بازیکنان.

“همه این افراد در حال حاضر در خانه در سلامت خوب و اطاعت خود انزوا اقدامات است.” والنسیا بازی در پشت درهای بسته در روز سه شنبه در لیگ قهرمانان مقابل آتالانتا یوونتوس تیم مستقر در لمباردی ایتالیا یکی از بدترین آمار مناطق توسط ویروس.

پس از انجام نخستین بازی دور در آتالانتا در فوریه 19 بدون محدودیت به هواداران والنسیا یکی از اولین باشگاه های اسپانیایی به اقدامات احتیاطی.

این باشگاه اعلام کرد در فوریه 28, آنها خواهد بود تعلیق تمام فعالیت ورزشی با اولین-تیم پس از یک روزنامه نگار حضور در بازی افتتاحیه برابر آتالانتا تایید شد که آزمایش مثبت است.

همه تعامل با رسانه ها قبل و بعد از مسابقات بعدی در برابر رئال بتیس در فوریه 29 و Alaves در روز جمعه لغو شد, در حالی که یک ادای احترام به این باشگاه بازیکن سابق دیوید ویلا نیز نامیده می شد ،

لالیگا را پس از به حالت تعلیق در لیگ تمام وسایل برای دو هفته در حالی که باشگاه تعطیل شده خود را در زمینه آموزش و دستور بازیکنان برای آموزش به تنهایی از خانه.

ناشناس رئال مادرید بازیکن بسکتبال آزمایش مثبت برای coronavirus در روز پنج شنبه.

شک و تردید جدی باقی می ماند در مورد اینکه آیا فصل جاری می تواند به پایان رسید با لالیگا قابل درک به نفع گسترش این کمپین به تابستان و به تعویق انداختن یورو 2020 تا زمانی که هر دو در اواخر این سال یا 2021.

یوفا برگزار خواهد شد ویدئو کنفرانس در روز سه شنبه که در آن فوتبال در پاسخ به این ویروس بحث خواهد شد همراه با وضعیت یورو 2020, لیگ قهرمانان و لیگ اروپا. (

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>