وادودارا: جوانی با چاقو در درگیری بیش از Tik Tok تصویری

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | وادودارا | انتشار: 3 مارس سال 2020 12:59:32 am

Vadodara Youth stabbed, Tik Tok video, Vadodara news, gujarat news, indian express news “متهم اصلی در مورد کریشنا Thakor و چهار نفر از دوستان خود دستگیر شده اند از نقطه” گفت: مقام پلیس سانجی Kharat, DCP منطقه 3.

یک زن 21 ساله جوانان گفته بود چاقو پس از درگیری با اعضای گروه دیگر در نزدیکی Hazira آرامگاه در Pratapnagar منطقه وادودارا در اواخر دوشنبه شب.

Taseem Dhobi و تیراندازی یک Tik Tok تصویری که سابق گفته رو به یک درگیری با یک گروه دیگر. Taseem پایدار زخم چاقو بر روی بینی خود کمر و قفسه سینه شد و بلافاصله با عجله به بیمارستان. او تحت درمان است و گفته می شود در یک وضعیت با ثبات است.

“قربانی همراه با دوست خود بودند تیراندازی یک Tik Tok تصویری. موضوع خود را درگیر با استفاده از دانه چریش. در حالی که تیراندازی ویدیو, آنها, پرتاب (اطراف) این دانه که افتاد در متهم که پس از مواجه قربانی و دوستان خود را. بحث تشدید و قربانی چاقو” گفت: مقام پلیس سانجی Kharat, DCP منطقه 3.

“متهم اصلی در مورد کریشنا Thakor و چهار نفر از دوستان خود دستگیر شده اند از نقطه. ما در حال پر کردن یک شاه. متهم خواهد بود رزرو باعث صدمات شدید با استفاده از استفاده از سلاح های تیز. بر اساس اظهارات پزشکان ما اضافه خواهد شد این بخش از تلاش برای قتل در صورت لزوم” Kharat اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>