وادودارا گوشت فروشندگان با احتیاط انجام کسب و کار: احساس ما bootleggers

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Aditi رجا | وادودارا | منتشر شده: مارس 4, 2020 10:04:38 pm

vadodara, vadodara meat shops, vadodara meat sellers, gujarat lockdown, india lockdown, indian express بسیاری از فروشندگان گوشت در این شهر bylanes افتتاح فروشگاه های خود در این هفته تهیه برخی از مرغ سهام از سراسر منطقه است. (اکسپرس فایل عکس/بازنمودی)

احمد قریشی, 45, کردم اولین درآمد پس از مستند تحمیل شد در پی COVID-19 همه گیر در چهار شنبه – 750 تومان. که بالاترین درآمد روزانه او دریافت کرده است پس او شروع به فروش مرغ در سن 17. پول آمد که مشتریان به طور منظم خرید مرغ تازه حتی مرغ و مغازه ها باقی می ماند “بسته” در وادودارا.

“در سه شنبه شب یکی از بستگان که چهره ی مرغ در خانه بود قادر به آوردن برخی از سهام. من جوجه برای 60 تومان در هر کیلوگرم به فروش می رسد و آن را به 100 تومان در هر کیلوگرم است. بین دو مشتری روز چهارشنبه, من موفق به ساخت 750 تومان. اما از آنجایی که من نگران بودن رزرو من بسته فروشگاه من بلافاصله پس از من تا به حال به پایان رسید” قرشی می گوید.

قریشی که زندگی خود را با چهار فرزند و پیری پدر و مادر می گوید: خانواده اول خریداری مواد غذایی برای یک ماه.

“برای یک هفته ما تقریبا به حال اجرا از مواد غذایی است. در حالی که بسیاری از مردم سخاوتمند در جامعه ما شده اند کمک به کسانی که از دست داده اند و امرار معاش خود را. اما آن را بسیار دشوار بود برای من برای درخواست کمک در خرید مواد غذایی. همسر من جیره بندی هر آنچه که ما تا به حال در خانه تا زمانی که من پول” او می گوید.

مانند قریشی بسیاری دیگر از فروشندگان گوشت در این شهر bylanes افتتاح فروشگاه های خود در این هفته تهیه برخی از مرغ سهام از سراسر منطقه است.

یکی دیگر از فروشنده از جاده Ajwa می گوید: “روز دوشنبه, من اول من سهام مرغ پس از 20 مارس. من خریداری سهام را برای چند روز و پس از مشتریان من شده اند خودروی من به نام من به طور منظم خریداران و خواسته آنها را به می آیند و خرید قبل از 9:30 am. بسیاری از ما در کسب و کار تصمیم گرفته اند به فروش گوشت مرغ در ساعت اندکی. تا کنون آن کمک کرده است چرا که وجود تراکم و پس از آن جذب کرده است و نه هر گونه توجه است.”

هفته گذشته فروشنده شاهد یک درگیری جزئی در خارج از فروشگاه در هنگام گشت زنی با بارید lathis در مشتری است.

“مرغ بخشی از اقلام ضروری از روز اول از این مستند. با وادار کردن ما مغازه ها تعطیل مقامات در حال هل دادن صدها نفر از خانواده ها از فروشندگان و معامله گران به یک بحران است. بسیاری از ما در زندگی روزانه درآمد و ما لازم نیست که مقدار زیادی صرفه جویی در,” او می گوید.

در مارس 30 در نامه ای خطاب به اضافی و اصلی دبیران از همه کشورهای OP Chaudhary, مشترک, وزیر, وزارت دامپروری & Dairying و شیلات خواست که “شدید کمپین” باید شروع شود “را برجسته که مرغ و تخم مرغ هیچ نقشی در گسترش coronavirus. آن را به یک منبع خوب برای ساختمان ایمنی است.”

در این نامه همچنین ثابت ضرر و زیان برای صنعت مرغداری در 13,000 تومان کرور روپیه از مستند و ابراز غم و اندوه در مورد مرغداران دفن پرندگان زنده با توجه به بستن در حمل و نقل در طول مستند.

به دنبال این نامه دیگری از گجرات بازرس کل پلیس N Komar به ادارات پلیس در سراسر کشور کارگردانی آنها را به اجازه حمل و نقل و فروش مرغ و گوشت.

اما در مارس 1, FIR ثبت شده در Gotri جاده ایستگاه پلیس متهم گوشت فروشنده تخلف از بخش 188 (prohibitory سفارشات) “با باز کردن خود گوسفندی فروشگاه”.

مرغ مغازه ها در بسیاری از مناطق به فروش گوشت بدون جلب توجه.

برجسته گوشت فروشنده در مسلمان تحت سلطه Tandalja منطقه که همچنین لوازم منجمد کاهش به سوپر مارکت ها به فروش گوشت دارای سیم کرکره برای همه ناشناخته مشتریان.

“این JP جاده پلیس رزرو دو نفر برای تلاش برای باز کردن مغازه های مرغ خود را. ما نه تهیه هر سهام جدید از مستند. ما خود را متعلق به خانواده مرغداری و ما در حال آوردن سهام هر سفارش در یک روز برای ارائه به مشتریان ما,” او می گوید.

Sachin Nene از گجرات گوشتی کشاورزان کمیته هماهنگی می گوید: “پلیس باید متوقف اذیت و آزار ما حمل و نقل در حال حاضر. ما قادر به آوردن مرغ به شهرستان پس از سه شنبه. اما با سرکوب در مغازه ها به فروش گوشت ارزش پرندگان تقریبا صفر است. ما شده اند به فروش پرندگان برای 10 تومان به ازای هر کیلوگرم در حالی که هزینه های ما بالا بردن آنها حدود 75 تومان به ازای هر پرنده. در Anand خدا و احمدآباد مقامات مجاز از مغازه ها برای باز کردن به مدت دو روز اما در وادودارا فروشندگان مجبور به تبدیل شدن به bootleggers از گوشت است.”

کمیسر پلیس Anupam سینگ Sweeney گفت که پلیس است که در انتظار ترخیص از VMC اجازه می دهد تا مغازه ها را باز کنید.

“این یک وضعیت پیش بینی نشده و ما باید به دنبال VMC جهت. سوال از کسب و کار زیان ثانویه است در حال حاضر. مسئله بزرگتر این است که توجه به سلامت مردم است.”

VMC کمیسر Nalin Upadhyay گفت که پس از راجکوت و سورات شهرداری شرکت های بزرگ گرفته بود مشابه تصمیم گیری اجازه می دهد تا مرغ و گوشت برای باز کردن مغازه ها به عنوان یک اقدام احتیاطی و اندازه گیری VMC نیز “محتاط بودن”.

“با وجود این مرکز اجازه می دهد برای اجرای کسب و کار ما ما رو به این وضعیت که در آن ما احساس می کنیم مثل bootleggers و ما باید برای هشدار دادن به مشتریان ما را به می آیند در زمان ترک و بلافاصله با پرداخت دقیق نقدی می گوید:” یکی دیگر از فروشنده مرغ در Navapura.

در هر روز به طور منظم در این خیابان واقع فقط چند متر دورتر از Navapura ایستگاه پلیس خواهد بود بسته بندی شده با خریداران است. اما در روز پنج شنبه شب تنها صدای در خط بود که از قصاب محلی جامعه بحث بلندی بحران مالی است.

فروشنده که فروشگاه نیست حتی اثری از هر گونه ذبح پرنده می گوید: “من منع مردم از انتظار در فروشگاه در حالی که من لباس پرندگان. بسیاری از مشتریان سفارشات خود را در تلفن و من در حفظ و سفارش خود را آماده است. اگر تامین کنندگان قطع ما خواهد بود را بدون فروش دوباره.”

حدود هفت کیلومتر از Navapura در Fatehgunj یک bylane مسکن یک اقلیت حل و فصل در حدود چهار مرغ در مغازه ها را باز در شب پنجشنبه — هر یک با داشتن سهام در حدود پنج پرندگان هر.

“ما تصمیم به فقط اجازه می دهد تا یک یا دو مشتری در یک زمان. هیچ پلیس آمده است با به تعطیل مغازه های ما از آغاز این هفته است. اما ما می دانیم که وجود دارد این است که اطلاعات غلط در مورد گوشت مرغ باعث coronavirus. ما مغازه باز کردن در صبح و شب برای چند ساعت” می گوید: Abdul Razzak محلی رهبر جامعه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>