واکسن در بدو تولد باید همچنان در همه بیمارستان ها در همه مناطق: بهداشت minist…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

واکسن در بدو تولد خود ادامه خواهد داد و در بیمارستان یا درمانگاه صرف نظر از طبقه بندی از بیماری کروناویروس (Covid-19) مهار منطقه اتحادیه وزارت بهداشت گفت: در یک مشورتی در واکسیناسیون فرزندتان صادر شده در روز پنج شنبه.

در حالی که در موارد دیگر ارائه واکسیناسیون دوز به عنوان در هر برنامه تنها اجازه داده می شود در خارج از مهار و مناطق بافر و در مناطق سبز. در مهار و مناطق بافر هیچ توسعه برنامه مجاز است برای انجام به بسیج جامعه هدف; با این حال افرادی که پیاده روی را به یک مرکز درمانی به کودک خود را واکسینه نباید تبدیل به دور و کافی اقدامات احتیاطی باید گرفته شود در طول این فرآیند است.

مشورتی صادر شد که نگرانی واکسیناسیون فرزندتان خدمات شد, کاملا متوقف, قرار دادن کودکان در خطر ابتلا به بیماری های قابل پیشگیری با واکسن است که می تواند تبدیل به تهدید کننده زندگی.

به عنوان یک استاندارد عمل واکسیناسیون فرزندتان خدمات تحویل از طریق حالت های زیر: تولد دوز واکسن در امکانات بهداشتی که در آن کودک متولد شده است و یکی دیگر از گزینه است برای راه رفتن در واکسیناسیون فرزندتان جلسات ثابت امکانات بهداشتی مانند بیمارستان های منطقه, جامعه, مراکز بهداشتی درمانی اولیه به مراکز درمانی و یا sub-مراکز ،

پزشکان می گویند در حالی که واکسیناسیون در هنگام تولد خواهد بود یک مشکل نیست, آن است که دوز دیگر که نیاز به دقت برنامه ریزی شده است.

“واکسن در بدو تولد به این معنی است که شما به احتمال زیاد در یک بیمارستان و آن را نمی خواهد نیاز به اضافی مراجعه کنید. بعد از واکسیناسیون است که معمولا شش هفته بعد و در شش ماه اول حداقل سه بازدیدکننده داشته است مورد نیاز خواهد بود. برای یک دوره معقول و منطقی آن می تواند به تاخیر افتاد اما نه به طور نامحدود. پس Covid است که در اینجا به ماندن وجود دارد نیاز به برنامه ریزی بهتر برای باقی مانده دوز پس از بحث با دکتر مانند به جای رفتن به یک بیمارستان که در آن بیماران دیگر نیز به حضور مردم می تواند انتخاب کردن برای واکسن کلینیک می گوید:” Dr Nitin Verma ارشد متخصص اطفال حداکثر بهداشت و درمان.

تحت دولت هند را جهانی واکسیناسیون فرزندتان برنامه (UIP), واکسن داده شده برای 12 بیماری برای محافظت از کودکان و مادران باردار از بیماری های قابل پیشگیری با واکسن (VPDs).

“هیچ فعال بسیج به مرکز درمانی انجام شود; هر فرصت به توان مورد استفاده برای واکسیناسیون ذینفع اگر آنها در حال حاضر گزارش شده در تاسیسات; اطمینان اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست و…. به تصویب رسید در مرکز درمانی سطح برای واکسیناسیون زنان باردار و کودکانی که گزارش به این امکانات می گوید:” وزارت بهداشت بخشنامه.

لیست مناطق تحت مهار منطقه و منطقه حائل در منطقه به روز شده است بر اساس این هفته. هر منطقه خروج از مهار و یا منطقه حائل می توانید شروع به تسهیلات بر اساس و توسعه فعالیت های واکسیناسیون فرزندتان به عنوان در مناطق ‘فراتر از منطقه حائل’ پس از یک فاصله حداقل 14 روز.

“در زمینه Covid-19 شیوع برای تحویل واکسن خدمات برای مناطق مختلف امکانات بهداشتی را به اندازه کافی به دنبال دستورالعمل از وزارت امور و وزارت بهداشت و درمان مربوط به Covid-19 خواهد بود که مرجع اصلی امتیاز… شیوه های اجتماعی فاصله دست شستن و تنفسی بهداشت در تمام جلسات; تولد دوز واکسن در امکانات بهداشتی ادامه خواهد داد بدون در نظر گرفتن مناطق… این دولت و دولت های منطقه باید یک محلی ارزیابی Covid-19 خطر قبل از شروع توسعه و یا مرکز درمانی مبتنی بر واکسیناسیون فرزندتان با بسیج ذینفع. به طور مشابه یک منطقه داوطلب خدمت سربازی به عنوان یک مهار/ منطقه حائل باید جلوگیری مرکز درمانی بر اساس جلسات و توسعه جلسات.”

برای مناطق فراتر از بافر مناطق و در مناطق سبز وجود دارد هیچ محدودیتی به دنبال داشته باشد به جز در نظر گرفتن یک تماس در سطح محلی در دولت, توسعه برنامه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>