تعطیلات بیش از: بایرن مونیخ شروع لیگ قهرمانان آماده سازی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بایرن مونیخ که در تعطیلات کوتاه است. Hansi تلنگر تیم رو به کار دوشنبه تا آماده شدن برای به تعویق افتاد نهایی لیگ قهرمانان اروپا پس از 13 روز ، بایرن در حال حاضر برنده بوندسلیگا و جام حذفی آلمان و مناقصه به تکرار آن در سال 2013 سه برابر برنده فصل است. لیگ قهرمانان اروپا تنظیم شده است برای نتیجه گیری در لیسبون بین Aug. 12-23.

بایرن باید برای اولین بار میزبان چلسی در دور برگشت از گذشته خود را-16 کراوات در اوت. 8. بازی به تعویق افتاد از مارس 18 با توجه به کوروناویروس. بایرن منجر 3-0 از پا برای اولین بار در لندن است.

پس از تحت آزمایشات ویروس در دوشنبه بایرن با بازیکنان شروع خواهد شد با آموزش آنلاین جلسه روز سه شنبه و چهارشنبه قبل از کار در گروه های کوچک آغاز می شود و پنج شنبه. تیم آموزش است که با توجه به شروع یکشنبه.

جدید خریدهای Leroy Sané (از منچستر سیتی) Tanguy Nianzou (پاریس سنت ژرمن) و الکساندر Nübel (شالکه) را با هم تیمی های جدید خود را برای اولین بار اگر آنها واجد شرایط برای برجسته بازی در لیگ قهرمانان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>