Uttarakhand به جمع شدن بحث نظم در Ganga کشش اما نمی توانم بگویم wh…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Uttarakhand دولت گفت: آن را به عقب جنجالی سفارش قبلی کنگره دولت اعلام کشش از رودخانه Ganga به عنوان یک فرار کانال و جریان اصلی رودخانه است. تصمیم گرفته شد در میان فشار از seers و پرستاران.

مادان Kaushik کابینه وزیر و دولت: سخنگوی سرزنش سپس کنگره-رهبری Harish Rawat دولت برای تمام شکست و گفت این صدمه به احساسات مذهبی میلیون ها نفر از مسلمانان.

“قطعا ما (BJP دولت) خواهد قراضه دولت قبلی را تصمیم گیری در Ganga کشش در هریدور. در حال حاضر جنبه های مختلف حقوقی در نظر گرفته می شود. اما دقیقا زمانی که از آن خواهد شد پس گرفت, من نمی توانم بگویم که از هم اکنون. اما آن را قطعا خواهد بود لغو و باستانی پیر وضعیت Ganga کشش در هر-کی-پوری ترمیم خواهد شد” گفت: Kaushik.

کنگره به رهبری دولت دستور صادر کرده است اعلام Ganga کشش از Sarvanand Ghat, Bhoopatwala تا شری Daknesheswar Mahadev معبد عبور از خلوتگاه سنکتروم از Brahama Kund, Har Ki-پوری به عنوان یک فرار کانال در دسامبر 14, 2016.

این به معنای Har Ki-پوری ghat نمی شد بر روی رودخانه های اصلی Ganga دوره و در نتیجه نمی آمد تحت NGT بخشنامه منع فعالیت های ساخت و ساز در عرض 100 متر از رودخانه Ganga.

رئیس سابق وزیر Harish Rawat گفت: بحث منظور تصویب شد برای حفاظت از منافع تجار محلی و فعالیت های تجاری اما بعدها او متوجه شد آن را یک “اشتباه”.

تاخیر در لغو سفارش کرده است خشم کشیش پرستاران و Ganga سبها –که مدیریت امور خلوتگاه سنکتروم از Brahamkund, Har Ki-پوری.

هفته گذشته رئیس سابق وزیر Harish Rawat به دنبال عذرخواهی از سنت جامعه و خواست بی جی پی به رهبری دولت را خنثی دسامبر 2016 سفارش.

با وجود فشار آن کار آسانی نیست برای BJP دولت به عنوان منافع بسیاری از سیاستمداران و بازرگانان مدیران هتل ها تسلیم dharamshalas آشرام صاحبان و معامله گران تحت تاثیر قرار گرفتن با توجه به این مرحله است.

تعداد زیادی از این سهامداران هستند یا نزدیک به BJP یا کنگره دفتر حامل حزب کارگران یا در تماس نزدیک با سران حزب و حتی با Rashtriya Swayamsewak Sangh (RSS).

اجتماعی-RTI فعال JP Baduni که در زمینه برنامه های کاربردی مورد Har Ki-پوری و Ganga آلودگی مسائل اشاره کرد که برخی از معامله گران نزدیک به احزاب سیاسی که مشاهده Ganga از طریق تجاری نقطه نظر قبلا تحت فشار کنگره و دولت برای عبور از این منظور و در حال حاضر لابی با بی جی پی برای اطمینان از سفارش دریافت نمی کند باطل است.

قابل توجه راه بازگشت در 2011-12 Nainital دادگاه عالی داده بود دستورات برای تخریب ساختمان های تجاری و موسسات افتادن زیر 200 متر حاشیه Ganga سنگهایی.

بعد در سال 2015 ملی سبز, دادگاه (NGT) ممنوع ساخت هر ساختمان تجاری در عرض 100 متر از Ganga بستر رودخانه که منجر به کنگره-رهبری دولت صدور دستور در دسامبر 14, 2016 برای حفاظت از منافع مردم شود.

یک مقام ارشد ضروری برای توسعه گفت که در سه سال گذشته دولت بوده است در خانه راه برای خنثی سفارش اما در همان زمان منافع صاحبان هتل و سازندگان تجار و پرستاران اشاره کرد که متعدد-dharamshalas در هسته هر-کی-پوری منطقه نیز باید به مراقبت گرفته شود.

مأموران با تاخیر در جمع منظور چند Akhadas اند ابراز نارضایتی می کنند و هشدار داد تحریم Mahakumbh اگر آن را نسخ توسط این سال است.

Akhil Bharatiya Akhada Parishad های apex بدن از همه مهم Akhadas تصمیم گرفته است به منظور بالا بردن دوباره این موضوع با وزیر Trivendra سینگ Rawat زمانی که جلسه بعدی در Mahakumbh امور برگزار شد.

برای تحت فشار قرار دادن دولت برای محدود به زمان اعتبار قبلی کنگره دولت سفارش Ganga سبها که مدیریت امور Har Ki-پوری Ganga به قسمت های در حال حاضر تصمیم به مسیر قانونی.

Ganga سبها جمهور Pradeep جها گفت: در گذشته موارد متعددی آنها مطلع CM TS Rawat و وزیر کابینه مادان Kaushik در این زمینه اما با وجود اطمینان رسما هیچ چیزی در بتن انجام شده است.

“اگر در هفته های آینده این فرار کانال سفارش شده است لغو ما خواهد شد در حال حرکت راس دادگاه به عنوان این است که یک موضوع مرتبط با مقدس Ganga آنها ما را به عنوان مادر و الوهیت” گفت: جها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>