Uttarakhand: دو دولت کارمند لباس های تماس تظاهرات — یکی برای ارتقاء سهمیه یکی در برابر

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Lalmani Verma | دهرادون | به روز شده: فوریه 20, 2020 2:42:27 am

supreme court reservation, sc/st quota system, scheduled cast scheduled tribe reservation, supreme court on quota system, Uttarakhand quota protest, indian express رهبران Uttarakhand, General-OBC کارکنان انجمن و Uttarakhand SC-ST کارکنان فدراسیون در حال نزدیک شدن به کارکنان و به دنبال مشارکت خود را در مربوطه شد.

پس از دیوان عالی کشور به منظور اخیر که قانون اساسی مشورت نیست هر حق اساسی به ادعای رزرو در موضوع تبلیغات در پست های اصلی دولت کارکنان انجمن در Uttarakhand داده اند یک تماس برای ایالت تظاهرات برگزار می شود این هفته یک تقاضا از رزرو در تبلیغات و تقاضا از تبلیغات بدون رزرو.

دیوان عالی کشور حکم دادگاه آمده بود در یک گروه از شکایات مربوط به رزرو به SCs و STs در تبلیغات در این پست از دستیار مهندس (مدنی) در آثار Department of Uttarakhand دولت است.

در حال حاضر رهبران Uttarakhand, General-OBC کارکنان انجمن و Uttarakhand SC-ST کارکنان فدراسیون در حال نزدیک شدن به کارکنان و به دنبال مشارکت خود را در مربوطه شد.

عمومی-OBC کارکنان انجمن رئیس جمهور دیپاک Joshi گفت: کارکنان از کلی و OBC دسته ها از همه مناطق را به دهرادون در روز پنج شنبه به تقاضا است که دولت راه اندازی مجدد تبلیغات در گروه بدون رزرو. کارکنان را از ماه مارس به وزیر ارشد محل اقامت او گفت:.

Joshi گفت: کارکنان برگزار dharna هفته گذشته و ارسال یک نامه به دولت اما هیچ اقدام گرفته شده است. جوشی ملاقات وزیر Trivendra سینگ Rawat در مورد این موضوع در فوریه 10.

توضیح داد

دولت دولت در رفع

همان روز Uttarakhand SC-ST کارکنان فدراسیون جمهور Karam رم ملاقات وزیر و خواستار آن شدند که تبلیغات آغاز شود با رزرو به SCs و STs.

“ما با توجه به تماس برای dharna و تظاهرات در تمام منطقه مرکزی در 23 فوریه تقاضا رزرو در تبلیغات. دولت متوقف تبلیغات در 11 سپتامبر سال 2019 در تمام ادارات پس از حکم دادگاه عالی در این زمینه است. رزرو در تبلیغات متوقف شد در این ایالت در سال 2012. نمایندگی SCs و STs ناکافی است در دولت خدمات” Karam رم گفت.

در Uttarakhand وجود دارد که 19 درصد رزرو برای SCs, 4 درصد برای STs و 14 درصد برای OBCs در مشاغل دولتی. رم گفت: دولت در ماه اکتبر سال 2011 با تشکیل سه کمیته برای ارزیابی نمایندگی از SCs و STs در مشاغل دولتی و کمیته ارائه گزارش آن در ژانویه 2012. “داده های فرستاده شده توسط این کمیته نشان داد که نمایندگی SCs/STs در مشاغل دولتی که در آن زمان کمتر از, درصد از, رزرو,” او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>