Uttarakhand ساکنان خواهد شد مجاز به دیدن کاراکتر Dham عالیات از تاریخ 1 ژوئیه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

تقریبا یک ماه پس از اجازه می دهد تنها مردم محلی از نزدیکی کاراکتر Dham عالیات به بازدید از معابد, Uttarakhand دولت روز دوشنبه تصمیم گرفت اجازه می دهد تا زائران از تمام مناطق در دولت به بازدید از زیارتگاه از ژوئیه 1.

Ravinath رامان ارشد اجرایی از کاراکتر Dham Devasthanam مدیره گفت که مردم از سراسر کشور خواهد بود و مجاز به بازدید از زیارتگاه های زیر برخی از دستورالعمل ها. اما هر کسی که اقامت در یک مهار منطقه و یا منطقه حائل را نمی خواهد اجازه ورود به هر یک از حرم و محوطه. هر کسی با علائم مشابه به Covid-19 نمی شود مجاز به انجام yatra.

“ساکنان Uttarakhand هستند که مجاز به بازدید از زیارتگاه در حال حاضر, اما دوباره همه آنها باید به دنبال دستورالعمل ها و روش های استاندارد اجرایی صادر شده توسط وزارت امور خارجه و دولت مرکزی تا کنون. ممکن است افرادی که ساکنان Uttarakhand اما باید سفر خارج از کشور و آنها قرار است به رعایت اجباری دوره قرنطینه” گفت: رامان.

او گفت که کسانی که می خواهند به بازدید از زیارتگاه خواهد شد برای اولین بار به دریافت خود را در ثبت نام در سایت Uttarakhand کاراکتر Dham Devasthanam مدیریت هیئت مدیره https://badrinath-kedarnath.gov.in.

“پس از ثبت نام کسانی که می خواهند به بازدید از حرم را به خود اعلام جزئیات مانند زمانی که آنها شروع yatra ارسال آدرس و عکس ID اثبات است. پس از این خودرو تولید شده توسط e-عبور داده خواهد شد که زائران باید با خود به همراه آدرس و عکس ID اثبات شده قبلا تنها خواهد شد و سپس پلیس و مربوطه منطقه دولت اجازه می دهد آنها را برای ورود به” اضافه شده رامان. عبور معتبر خواهد بود برای دو روز.

دستورالعمل های بیشتر ذکر است که زائران خواهد بود امکان اقامت یک شب فقط یک شب در منطقه ای که حرم واقع شده است اما در این وضعیت یک فاجعه موانع و یا نگرانی سلامت این دوره را می توان افزایش یافته است. افرادی که خود را و یا کار در رستوران ها و هتل ها و مهمان خانه ها در نزدیکی حرم و محوطه می توانید اجازه مخصوص از دولت های منطقه و ماندن برای مدت طولانی.

کسانی که بالای 65 سال سن و کمتر از 10 سال سن نمی شود مجاز به انجام yatra. آن است که اجباری به پوشیدن ماسک, استفاده از دست sanitiser و به دنبال اجتماعی فاصله در حرم و محوطه. در نظر داشتن سلامت نگرانی های ایمنی کشیش و دیگران کار در زیارتگاه زائران را نمی خواهد اجازه وارد خلوتگاه سنکتروم زیارتگاه.

زائران خواهد mandatorily باید برای شستن دست ها و پاها قبل از ورود به حرم و هر گونه ارائه آورده از خارج حرم اجازه داده نخواهد شد. زائران نیز توصیه شده است به هر بت در حالی که بازدید از معابد.

در یک سفارش در ژوئن 9, دولت تا به حال دربسته تعداد زائران مجاز در عالیات تا تاریخ 30 ژوئن به حداکثر 1200 زائران در هر روز برای بادرينات،, 800 برای Kedarnath, 600 برای Gangotri و 400 برای Yamunotri حرم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>