Uttarakhand پلیس با استفاده از Netflix پول دزدی شخصیت به درخواست مردم برای ماندن هو…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پلیس در Uttarakhand در حال گرفتن کمک کمی از یک شخصیت از Netflix محبوب سری پول دزدی به اصرار مردم به ماندن در خانه در طول Covid-19 مستند.

آنها ارسال شده عکس های استاد بازی بازیگر آلوارو Morte در روز جمعه با آن تجدید نظر شود.

“هنگامی که کسی از شما می پرسد چرا به بیرون رفتن در طول مستند” آن را گفت. و آن را به دنبال داشت هنوز با استاد عکس. “B’coz این یک موضوع امنیتی ما” بود پاسخ.

این پست در Uttarakhand پلیس Facebook صفحه و توییتر رسیدگی شده با بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی با قدردانی از وزارت ‘جالب و خلاقانه” ارسال به ایجاد آگاهی در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس و مستند.

همچنین بخوانید: Uttarakhand دولت اجازه می دهد تا صنعتی و کشاورزی فعالیت از آوریل 20

“به نظر می رسد مانند انگلستان (Uttarakhand) پلیس همچنین فن از پول دزدی” دیپاک Semwal یک رسانه های اجتماعی, کاربر, اظهار نظر.

“بسیار خلاق و نوآورانه Uttarakhand پلیس رسانه های مربی” Anjum Aggarwal نوشت.

“اوه! Bella Ciao ماندن صفحه اصلی” Ess Junyz همچنین گفت.

Uttarakhand پلیس شده اند با استفاده از شخصیت های محبوب سری از جمله گفت و گو از یکی دیگر از محبوب Netflix سری مقدس بازی در کمپین آگاهی برای ایجاد آگاهی در مورد ایمنی ترافیک.

همچنین بخوانید: آنچه شما باید بدانید امروز

Uttarakhand پلیس استفاده کرده اند و برخی از “خارج از جعبه” ایده ها به درخواست مردم برای ماندن در خانه. چند روز پیش آنها گره خورده است تا با هنرمندان محلی به عنوان Yamaraja و تاج شیطان به گسترش پیام.

“ما در حال تلاش به آمده تا با چنین خارج از جعبه و نوآورانه حرکت می کند چرا که آنها به راحتی دریافت توجه از مردم بر خلاف روش های مرسوم” آشوک کومار مدیر کل (نظم و قانون) گفت.

“این نوع از حرکت را ترک ماندنی در ذهن مردم و آنها را به یاد داشته باشید که آنها نمی نیاز به سرمایه گذاری و اقامت در خانه در مستند” کومار گفت.

Uttarakhand گزارش سه Covid-19 نفر در روز جمعه از جمله یک پزشک از یک بیمارستان نظامی در دهرادون و نه ماه کودک قدیمی به عنوان تعدادی از عفونت در تپه امور خارجه رفت تا 31 دولت در بخش بهداشت و درمان خبر داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>