ابراز نگرانی بسیاری از مهاجران بازگشت به حالت تست مثبت برای Covid-19 Uttarakhand دادگاه عالی روز دوشنبه کارگردانی است که دولت ممکن است با استفاده از تست سریع برای مقاصد نظارت بر مرزها تنها پس از مشورت با شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) است که آژانس گره رهبری مبارزه با این بیماری همه گیر در کشور است.

HC گفت: “به این معنا است که ما از مدت ها بحث ما تا به حال تا کنون است که دولت ممکن است در پیاده سازی استفاده از تست سریع برای مقاصد نظارت تنها پس از مشورت با ICMR”.

دادگاه جهت آمد و در حالی که از شنیدن یک پیل ظ توسط هریدور مبتنی بر Sachdanand Dabral در مورد وضع اسفناک مهاجران و دیگر افراد نیازمند در میان مستند.

تا کنون 24 نفر که در بازگشت به Uttarakhand از کشورهای دیگر در حال انجام روند تخلیه شده Covid-19 مثبت در دولت بالا بردن زنگ هشدار میان مقامات بهداشت مبارزه با بیماری همه گیر در دولت است. دولت تا کنون گزارش 96 Covid-19 موارد است.

HC اشاره کرد که “وزیر بهداشت دولت Uttarakhand که از هم اکنون مطمئن است این دادگاه که دولت با مشورت ICMR در مورد اینکه آیا تست سریع انجام می شود در مرزها برای نظارت مقاصد و او باید مطلع کردن این دادگاه نتیجه در تاریخ بعد از لیست” با توجه به شیو Bhatt مشاور از درخواست.

جلسه بعدی در این موضوع ثابت شده است در آوریل 20

در پیل, Dabral ادعا کرده بود که مقامات نگران تا به حال موفق به ارائه کمک های مواد دستمزد روزانه کارگران و افراد نیازمند در درب خانه خود در طول این مستند اضافه کرد که چنین افرادی “ناتوان از نزدیک شدن به دادگاه به عنوان در حال حاضر بحران آنها بدون هر گونه مواد غذایی یا پول..”.

در مارس 13, HC تا به حال به دنبال پاسخ از دولت مرکزی و دولت در دو موضوع – آیا هر فرد از بازگشت به کشور شد که از نظر پزشکی مورد بررسی قرار گرفت که ‘حرارتی غربالگری کافی نیست” و اینکه آیا آنتی ژن تست و یا هر گونه دیگر سریع تست می تواند بر روی مردم بازگشت به دولت است.

Abhishek Tripathi, مدیر ارشد عملیاتی افسر Covid-19 در Uttarakhand گفت که ICMR گفته است که تست سریع است و نه معتبر تست و آن است و نه آن را توصیه می شود.

“هر دستورالعمل از ICMR آوریل 27, آن گفته بود که این مدافع که RT-PCR گلو/بینی سواب آزمون به عنوان بهترین استفاده برای تشخیص Covid-19. RT-PCR آزمایش تشخیص ویروس اولیه است و بهترین استراتژی برای شناسایی و جداسازی این فرد گفت:” Tripathi.

به گفته مقامات دولت تا روز دوشنبه بیش از 2.25 لاخ ثبت نام برای بازگشت به Uttarakhand ساخته شده بود در دولت سایت. از این دولت تحت آن تخلیه روند تا کنون آورده 1,04,461 مردم از طریق قطار و اتوبوس.

در مورد افرادی که از کشورهای دیگر سرگردان در Uttarakhand 38,176 ثبت نام کرده اند با دولت برای بازگشت به ایالات مربوطه می باشند. از این 22,526 فرستاده شده اند به ایالات مربوطه می باشند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im