Uttarakhand آغاز روند را 76,000 مهاجران از کشورهای دیگر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

روز پس از مرکز اجازه متحده به بازگرداندن ساکنان خود را سرگردان در کشورهای دیگر, Uttarakhand تا به آغاز این روند را به آن مهاجران با کشت از اقدامات. روز جمعه در آن برگزار می شود دقیق جلسه به ریاست رئیس دولت با تمام ارشد اداری و مقامات پلیس.

دولت شناسایی کرده است در مورد 76,000 مهاجران سرگردان در کشورهای مختلف از کشور که مایل به بازگشت. این اعداد و ارقام مسلم با تعدادی از برنامه های دریافت شده در دولت پورتال وب که در آن دولت به دنبال جزئیات از مردم مایل به بازگشت به گفت مقامات.

Amit Negi, وزیر امور خارجه, مدیریت بحران وزارت, است که به دنبال پس از وزارت امور خارجه در پاسخ به این گیر و گفت: “ما از آغاز فرایند نرم افزار است که در آن در مورد 76,000 مهاجران سرگردان در کشورهای دیگر ثبت نام کرده اند خود را به عقب می آیند.”

Negin گفت: “کشورهای بزرگ که در آن ما مهاجران سرگردان هستند, Uttar Pradesh, دهلی نو, راجستان, Punjab, Madhya Pradesh و هاریانا. ما در حال ساخت ترتیبات برای آوردن آنها توسط دولت اتوبوس در هماهنگی با دولت های مربوطه متحده است. از فردا قابل توجهی کار شروع خواهد شد پس از این مفصلی برگزار شد و همه دولت های منطقه و مقامات ارشد دولتی از دولت در روز جمعه است.”

ارشد بوروکرات همچنین اطلاع داد که دولت در مذاکرات با سایر ادارات دولتی به “برای آوردن مهاجران در دولت خود اتوبوس ها که می آیند به Uttarakhand به خود را انتخاب کنید.”

“به طور مشابه ما اتوبوس نیز حامل مهاجران از کشورهای دیگر که در آن آنها خواهد شد از رفتن به ماست. ما در حال هماهنگی با دیگر دولت های ایالتی به این فرایند صاف یکی” گفت: Negi اضافه کردن “را به عنوان در حال حاضر دولت هیچ برنامه ای برای آوردن مهاجران از طریق قطار.”

در اوایل روز پنج شنبه دولت منصوب کرده بود دو گره افسران از جمله یک افسر IAS-وزیر حمل و نقل Shailesh Bagauli و IPS– بازرس کل (وزارت امور خارجه در واکنش به این فاجعه زور) سانجی Gunjyal به نگاه پس از تخلیه روند از مهاجران از کشورهای دیگر.

دولت نیز آغاز فرایند ثبت نام آنلاین برای مهاجران در دولت وب سایت و وب پورتال است. مهاجران سرگردان در کشورهای دیگر می تواند فایده ترتیبات ساخته شده توسط دولت ثبت نام خود را در سایت به نام ” smartcitydehradun.انگلستان.gov.در و پورتال به نام ‘dsclservices.in/uttarakhand-migrantregistration.php’.

ثبت نام نیز می تواند انجام شود توسط مهاجران اعضای خانواده را به نمایندگی خود را در حالی که ارائه اطلاعات ضروری مانند آدرس جایی که آنها هستند و رشته محل در Uttarakhand که در آن آنها می خواهند به آمده است. آنها نیز خود را برای ارائه Aadhaar شماره و یا جزئیات دیگر دولت با صدور کارت شناسایی به غیر از شماره تماس یک فرد از جای خود در Uttarakhand.

Ashok Kumar مدیر کل (law & order) Uttarakhand پلیس در حالی که اطلاع رسانی در مورد روند تخلیه از مهاجران گفت: “پلیس در حال ساخت یک روش عملیاتی استاندارد (SOP) برای تخلیه روند. آن را به زودی نشان داد یک بار ساخته شده است. پلیس را به طور کامل به کمک دولت در این فرآیند است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>