Uttarakhand جنگل مقامات اعلام قاتل پلنگ ‘maneater’, کارشناسان حیات وحش…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این پلنگ که به کشته شدن یک و نیم سال کودک قدیمی در Udal روستای بخش المورا در Uttarakhand شده مجاز به tranquilised و در قفس یک جنگل رسمی گفت.

“ما شده اند مجاز از طریق سفارش صادر شده در روز سه شنبه توسط رئیس حیات وحش سرپرست به قفس یا اسوده پلنگ برای اولین بار است که نما تهدید برای زندگی بشر است. در وضعیت عدم گرفتن پلنگ پس ما دستور داده شده است تا آن را از بین ببرد” گفت: Mahatim سینگ یاداو بخشی افسر جنگل (DFO), Almora.

یک-و-نیم-سال کودک در Udal ایجاد کرد تحت Bhaisiya Chhana بلوک از بخش المورا کشته شد, پلنگ در مقابل مادر خود را روز دوشنبه در حالی که او در حال بازی در حیاط خانه. خشمگین روستاییان اعتراض با مرحوم بدن برای 18 ساعت و خواستار پلنگ شلیک.

همچنین بخوانید: Uttarakhand مرد رزرو شده برای ارسال پورنوگرافی کودکان در رسانه های اجتماعی

در ضمن Yadav تحویل چک به ارزش 90,000 تومان به عنوان جبران خسارت به خانواده متوفی فرزند. بقیه مبلغ – Rs 2.10 لاخ – بعد ارائه خواهد شد.

پس از اعتراض و فشار توسط روستاییان DFO اطلاع رئیس حیات وحش سرپرست با توجه به تهدید مداوم به زندگی انسان توسط پلنگ و به دنبال کسب اجازه برای دستگیری و یا کشتن آن.

Yadav گفت: “ما در نصب دوربین های تله و قفس که در آن بدن کودک یافت شد. یکی دیگر از قفس نصب شده در روستا در روز چهارشنبه. پس از این حادثه پنجم از انسان کشتن در دو سال گذشته در آن منطقه توسط پلنگ, ما به دنبال کسب اجازه از رئیس حیات وحش سرپرست.”

همچنین بخوانید: سنگین باران باعث رانش زمین در سراسر Uttarakhand, یک کشته در تصادف

جنگل مقامات که تجربه در این عملیات مستقر شده اند در Udal ایجاد کرد به گرفتن گربه بزرگ. یک شکارچی از Bijnore منطقه اوتار پرادش است همچنین رسیدن به Almora برای از بین بردن این پلنگ گفت:.

این حرکت اما همواره مورد سؤال بوده است توسط کارشناسان حیات وحش.

AG انصاری رمنگر مبتنی بر حیات وحش کارشناس گفت: “اگر پنج انسان از دست داده اند و جان خود را در حملات توسط یک پلنگ و آن را به عنوان یک تهدید برای انسان آن است که در قانون برای از بین بردن چنین حیوانات وحشی. اما سوال بزرگتر این است چگونه می توانید جنگل مقامات می گویند این همان است که پلنگ. آنها باید تمرکز بر ابتلا به پلنگ caging یا tranquilising آن به جای کشتن آن را به طوری که یک حیوان می تواند زندگی را نجات داد.”

افزایش مرد-پلنگ درگیری ها در دولت اغلب منجر به تظاهرات توسط روستاییان هرگاه کسی به خصوص یک کودک کشته شده در یک پلنگ حمله. در ژوئن 2018 عصبانی روستاییان در Harinagari منطقه Bageshwar مجموعه ای از یک جنگل در آتش پس از یک پلنگ کشته و هفت سال.

رئیس حیات وحش سرپرست از طریق نیایش از بند 11 (1) (a) از قانون حفاظت از حیات وحش سال 1972 اعلام می توانید هر گونه حیوان وحشی به عنوان یک تهدید برای زندگی بشر و مناسب به آنها نابود شوند. قانون می گوید که ‘رئیس حیات وحش سرپرست وزارت امور خارجه ممکن است – اگر او راضی است که هر حیوان وحشی مشخص شده در برنامه من تبدیل شده است به زندگی انسان خطرناک است یا طوری معلول یا بیمار به عنوان فراتر از بازیابی – با نظم در نوشتن و بیان دلایل بنابراین اجازه هر فرد به شکار چنین حیوانی و یا آن را شکار’.

قدرت محدود بود از طریق یک اصلاح در این قانون در سال 2003 با درج در بخش 9 است که می گوید “هیچ حیوان وحشی باید دستور داد تا کشته شود مگر اینکه رئیس حیات وحش سرپرست متقاعد شده است که چنین حیوانی را نمی توان اسیر tranquilised یا همچنین گاهی”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>