سنای آمریکا رد شاهدان در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه پاکسازی راه را برای تبرئه…

سنای آمریکا رای گیری در روز جمعه در برابر تماس شاهدان و جمع آوری شواهد جدید در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه پاکسازی راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن تقریبا قطعی تبرئه هفته آینده.

با رأی 51-49 که جمهوریخواهان کنترل سنا را متوقف دموکرات رانندگی برای شنیدن شهادت شهود مانند سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که به فکر دانش دست اول از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای فشار اوکراین به بررسی یک رقیب سیاسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

این اقدامات باعث دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان به طور رسمی اتهام تهمت با سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره در دسامبر مغلوب ساختن پیشی جستن در سومین رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده به استیضاح.

او را انکار می کند تخلف است و متهم دموکرات ها از یک “اقدام به کودتا.”

سنا تایید خط یک حزب رای یک جدول زمانی برای بقیه آزمایشی که برای رای نهایی در استیضاح اتهامات در 4 p. m. EST (2100 به وقت تهران) در روز چهارشنبه.

بسته شدن استدلال آغاز خواهد شد در 11 a. m. EST (1600 GMT) روز دوشنبه با چهار ساعت تقسیم بین دادستان و دفاع. است که چهار سناتور دموکرات که در حال اجرا هستند به حزب خود را نامزد ریاست جمهوری زمان برای رسیدن به آیووا که شب اول نامزدی مسابقه.

در بین بسته شدن و استدلال و رای نهایی هستهای را یک فرصت برای ارائه سخنرانی در سنا اما دادگاه نمی خواهد به طور رسمی در جلسه. مغلوب ساختن پیشی جستن را تحویل دولت خود را از این اتحادیه سخنرانی در جلسه مشترک کنگره در روز سه شنبه شب.

سنا تقریبا قطعی به تهمت تبرئه از اتهامات عنوان یک دو سوم اکثریت سنا مورد نیاز است برای حذف تهمت و هیچ یک از اتاق 53 جمهوری خواهان نشان داده اند آنها را رای به محکوم کردن.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال انتخاب مجدد در نوامبر. 3 رای. بایدن پیشرو مدعی برای نامزدی حزب دموکرات را به صورت او.

در روز جمعه رای شاهد تنها دو خواهان – میت رامنی در سال 2012 انتخابات ریاست جمهوری نامزد و سوزان کالینز که چهره خشن انتخابات مجدد در ماه نوامبر در ایالت مین – با شکست حزب خود و با دموکرات ها رای دادند.

“امریکا را به یاد داشته باشید این روز متاسفانه جایی که سنا هم زندگی نمی کنند تا به مسئولیت های خود را که در آن مجلس سنا تبدیل شده به دور از حقیقت و رفت و همراه با یک شاهد محاکمه” رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت.

پس از رای دادن در تماس شاهدان شومر ارائه شده بیشتر اصلاحات به دنبال تماس شاهدان و به دست آوردن شواهد بیشتر اما در مجلس سنا رد همه آنها را. رامنی و کالینز شد دوباره تنها خواهان به پشتیبانی تماس بولتون به عنوان شاهد.

سناتور جمهوری خواه لیندزی گراهام گفت: دادگاه باید به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. “کیک پخته است و ما فقط نیاز به حرکت به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم به آن را پشت سر ما,” او گفت.

جزئیات جدید

روز جمعه رای در شهود آمد ساعت پس از گزارش نیویورک تایمز جزئیات جدیدی از یک کتاب منتشر نشده نسخه خطی نوشته شده توسط بولتون که در آن یکی از دستیاران سابق گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی او در ماه مه به کمک فشار مبارزات انتخاباتی به اوکراین به دنبال تحقیقات که به نفع تهمت سیاسی است.

بولتون نوشت که تهمت به او گفت به تماس رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy برای اطمینان از Zelenskiy خواهد ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی یک بازیکن کلیدی در مبارزات بار گزارش شده است.

رابرت کاستلو یک وکیل برای جولیانی به نام بار گزارش “مطلقا نادرست است.” بولتون وکیل و سخنگوی نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این بار قبلا گزارش شده است که Bolton – تناقض مغلوب ساختن پیشی جستن نسخه حوادث – رئيس جمهور نوشت به او گفت که او می خواست برای توقف $391 میلیون در امنیت کمک به اوکراین تا کیف دنبال تحقیقات از دموکرات ها از جمله بایدن و پسرش هانتر بایدن.

دموکرات ها گفت: “اخبار مصور نیاز به سنا برای قرار دادن بولتون تحت سوگند.

اما جمهوری خواهان گفت: آنها به اندازه کافی شنیده بود. گفت: برخی از آنها فکر نمی کنم که مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی اشتباه است در حالی که سناتور لامار الکساندر و راب پورتمن گفت: اقدامات خود را اشتباه بودند اما نه به مقدار impeachable انجام. سناتور مارکو روبیو گفت: استیضاح خواهد بود بیش از حد تفرقه برای این کشور حتی اگر یک رئیس جمهور مشغول به وضوح impeachable فعالیت است.

لیزا Murkowski یک جمهوری خواه میانه که دموکرات ها امیدوار بود با رای آنها به گسترش محاکمه گفت: این مورد در برابر تهمت بود با عجله و ناقص. او به خبرنگاران گفت: او “در همه طرف” و چشم انداز یک کراوات رای شاهدان وزن به شدت در تصمیم او.

پس از مجلس سنا روز جمعه موکول او گفت که او می دانست که چگونه او را, رای, اتهام, اما او نمی خواهد آن را آشکار نشده است.

“آیا من به اشتراک گذاری آن را با شما امشب ؟ من تا به حال خیلی درام امروز من فقط رفتن به لرز. چگونه است که ؟ این بود که عادلانه است؟” Murkowski به خبرنگاران گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر