ما اینتل مقامات می گویند روسیه مزاحم به 2020 نظرسنجی کمپین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ایالات متحده مقامات اطلاعاتی گفت: نمایندگان مجلس در هفته گذشته است که روسیه دخالت در سال 2020 انتخابات با هدف به بازیگران شک در تمامیت رای و تقویت جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد یک فرد آشنا با این جلسه گفت: در روز پنج شنبه.

این فرد صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود به دلیل این موضوع حساسیت گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری سوريه دموکراتیک به رهبری خانه کمیته اطلاعات سوال ارزیابی ارائه شده توسط مقامات دفتر اطلاعات ملی پنجشنبه گذشته.

“جمهوریخواهان در پاسخ به شما به عنوان انتظار می رود. آنها رفت و آجیل گفت:” فرد است. “آنها سوال هوش است.”

این briefers هشدار داد کمیته های طبقه بندی شده جلسه توجیهی که در روسیه مشغول به کار بود به بازیگران شک در تمامیت Nov. 3 رای در حالی که در همان زمان افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات به یک دوم مدت چهار سال.

“آنها (روس ها) در حال طرفداری از یک نامزد در حالی که آنها آن را انجام دهد” گفت: این فرد اضافه کرد که briefers شناسایی شده است که به عنوان نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن. منبع کاهش یافته است به استادانه درست شده.

وجود دارد هیچ پاسخ فوری به درخواست برای اظهار نظر از کمیته جمهوری خواهان.

به گزارش نیویورک تایمز روز پنج شنبه یک روز پس از این جلسه تهمت و سرزنش اقدام مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر برای اجازه می دهد کارکنان خود را به نظر می رسد قبل از این کمیته ، آن را به نقل از پنج نفر آشنا با این موضوع.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او جایگزین مگوایر در یک اقدام اساس با ریچارد Grenell قوی تهمت وفادار بوده و به عنوان سفیر ایران در آلمان از سال 2018 است.

این بار گفت که در reprimanding مگوایر مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به حضور در جلسه توجیهی دموکراتیک نماینده Adam Schiff, هوش رئیس پنل. او چراغ خانه استیضاح در برابر تهمت به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره ناشی از رئيس جمهور در ارتباط با اوکراین است.

جمهوریخواهان کنترل سنا تهمت تبرئه از اتهامات عنوان شده در ماه گذشته.

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

واشنگتن پست گزارش داد که تهمت و سرزنش مگوایر در دفتر بیضی جلسه پس از جمهوری متحد به اطلاع رئيس جمهور از تامین امنیت انتخابات جلسه.

شلبی پيرسون یک مگوایر ستوان که مسئول نظارت بر انتخابات امنیت led هفته گذشته جلسه توجیهی برای کمیته مجلس با توجه به زمان.

دفتر مدیر اطلاعات ملی کاهش یافته است به نظر.

مقامات ایالات متحده به مدت طولانی هشدار داد که روسیه و کشورهای دیگر را امتحان کنید به دخالت در سال 2020 ما انتخابات ریاست جمهوری.

آمریکا و جامعه اطلاعاتی به این نتیجه رسیدند که روسیه با استفاده از جعلی, اخبار حملات سایبری و روش های دیگر در یک عملیات طراحی شده برای نوسان انتخابات ریاست جمهوری 2016 به بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دموکرات هیلاری کلینتون ،

روسیه با رد این اتهام.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها مورد سوال پیدا کردن. در سال 2018 نشست او گفت که او در بر داشت ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را تکذیب دخالت روسیه “بسیار قوی و قدرتمند است.”

سابق مشاور ویژه رابرت مولر نتیجه در گزارش سال گذشته این بود که هیچ شواهد قطعی از هماهنگی بین روسیه و تهمت و مبارزه است. مولر قادر به روشن مغلوب ساختن پیشی جستن از مانع تحقیقات خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>