ما در خانه عبور از 3 تریلیون دموکراتیک محرک لایحه برای مبارزه با Covid-19

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

خانه گذشت 3 تریلیون دموکراتیک محرک اقتصادی لایحه جمعه که جمهوریخواهان و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر را رد کرد و احتمال زیاد نیست به ماشه دو حزبی مذاکرات هر زمان به زودی.

اندازه گیری گذشت 208-199 می دهد بسته های پول متحده و دولت های محلی بیش از 1 تریلیون دلار در حالی که اکثر آمریکایی ها با دور جدیدی از 1200 $در چک. مجلس نانسی پلوسی گفت: باید اساس مذاکرات با ایران-کنترل سنا و کاخ سفید که به نام “مکث” اجازه می دهد تا زودتر coronavirus بازیابی صرف به کار می کنند.

“یک ویروس وحشتناک ساخته شده است که یک حمله باطل در زندگی و معیشت مردم آمریکا و در واقع در زندگی ما دموکراسی” پلوسی گفت: در کف خانه قبل از رای گیری. “این همیشه جالب است برای دیدن چقدر صبر برخی از افراد با درد و رنج افراد دیگر است.”

پلوسی در این هفته بارها به استناد رئیس فدرال جروم پاول می گوید: “کنگره باید برای تزریق بیشتر محرک های مالی به اقتصاد برای جلوگیری از یک رکود طولانی مدت. ایالات متحده بیش از 1.4 میلیون coronavirus موارد و بیش از 86,000 فوت کرده اند.

اما جمهوری خواهان نیز استناد ارشد تغذیه با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: پاول نشده به صراحت گفت که چگونه به سرعت کنگره باید عمل کنند. او و دیگر جمهوری خواهان را رد کرد آمریکا’ لایحه به عنوان یک لیبرال لیست و استفاده از آن برای حمله به دموکرات ها که نظر سنجی به افزایش احتمال برگزاری مجلس و سنا در ماه نوامبر انتخابات.

“این است که خیلی بیشتر در مورد سیاسی پیام از موثر وضع,” جمهوری خواه نماینده تام کول از اوکلاهما گفت.

توافق اعضای گفت: برخی از مقررات تعلق ندارند در یک ویروس لایحه مانند کاهش مهاجرت اجرای, ارائه محرک چک به مهاجران مستند نشده برای مشکل U. s. خدمات پستی و یک نیاز ملی برای برگزاری انتخابات از طریق پست.

مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواه کنگره رهبران باید اذعان کرد که برخی از مرتب کردن بر اساس بیشتر محرک اقتصادی به احتمال زیاد لازم خواهد بود که اقتصاد همچنان به ریختن شغل. تعداد زیادی از مردم تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری از ماه مارس در حال حاضر بیش از 36 میلیون.

“فاز چهار در حال رفتن به اتفاق می افتد اما آن را به اتفاق می افتد در یک راه خیلی بهتر برای مردم آمریکا” مغلوب ساختن پیشی جستن, پیر خبرنگاران جمعه. او گفت: او دارای اهرم بیش از دموکرات ها در هر آینده مذاکرات.

“ما باید تمام کارت زیرا ما باید این کارت از مردم آمریکا است. من می دانم آنها چه می خواهند” رئیس جمهور گفت:.

خانه رهبر جمهوریخواهان کوین مک کارتی گفت که او پیش بینی می کند یکی دیگر از لایحه در نهایت.

سنا بررسی

“من نمی خواهد صبر کنید برای دسامبر” مک کارتی به خبرنگاران گفت:. “اما من نمی خواهد با تصویب یک لایحه بدون داشتن هر گونه جلسات از نظر بدون هر گونه بازخورد.”

سنا قصد دارد به چشم پوشی از خانه پیشنهاد هفته آینده به جای تمرکز بر تایید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت میدهد. مشاوران می گویند که در ماه ژوئن اتاق ممکن است در نظر گرفتن قانون به کسب و کار حفاظت از ویروس های مربوط به دعاوی و این لایحه می تواند در ترکیب با برخی از محدود کمک های اقتصادی.

مک کانل گفت: “آن زمان را به بررسی حدود 3 تریلیون دلار در هزینه های در حال حاضر تصویب شده توسط کنگره برای مبارزه با ویروس و اقتصادی آن اثر است.

“رئیس فدرال ریزرو درست است و ما پیش بینی نیاز به عمل دوباره در برخی از نقطه” مک کانل گفت: در مصاحبه ای در رادیو فردا. “من فکر می کنم هر چند از نظر زمان رئیس فدرال رزرو نمی گویند که چگونه به سرعت و ما نیاز به بررسی کنید که چگونه ما تا کنون انجام داده اند و مطمئن شوید که هر چه اشتباهات ما را ساخته اند ما نمی خواهیم به تکرار.”

دموکراتیک تردیدی

یک گروه از آسیب پذیر ترین دموکرات در نوسان ولسوالی برابر این لایحه رای دادند با این استدلال که آنها ترجیح مرکب رویکرد به ویروس.

“من نمی تواند در وجدان خوب رای به قبول این واشنگتن بازی ماهرانه و یا رای به تصویب نامربوط زباله از مالیات دهندگان دلار در حالی که آیووا می بیند آن Covid-19 مورد نرخ صعود و بخشهایی از منطقه تبدیل به یک ملی نقطه داغ” گفت: Iowa دانشجوی سال اول دموکرات مدل لباس Axne.

اوکلاهما Kendra شاخ در مصاحبه ای گفت که علاوه بر مخالفت با گنجاندن مفاد جمله کسانی که در مهاجرت او اعتراض به هزینه های 3 تریلیون دلار بدون جلسات کمیته و با توجه به 1,800-صفحه لایحه تنها سه روز قبل از رأی گیری.

“من می دانم که بسیاری از ما وجود دارد که در مورد اندازه این بسته و محدوده است که می رود فراتر از پاسخ مستقیم” شاخ گفت. “ما نیاز به یک روند شفاف است که اجازه می دهد تا برای هر دو حزب توافق است.”

شاخ گفت: کنگره باید کار کردن سازش لایحه متمرکز ایالتی و محلی کمک, رفع وام کسب و کار کوچک و شکست ویروس.

نمک کسر

دیگر دموکرات ها هر چند حمایت پلوسی تصمیم به گسترش این طرح رسیدن به شامل اولویت های مانند از بین بردن مالیاتی را کلاه ایالتی و محلی کسر برای افراد و همچنین گسترش کارمند-حفظ اعتبار مالیاتی.

اما سخنران تصمیم گرفت چندین برابر هزینه اقلام به دنبال ترقی خواهان از جمله تکرار محرک پرداخت به آمریکایی ها مربوط به آینده بیکاری است. او گفت کنگره می تواند رای در دور تر از کمک بعدا در صورت لزوم.

کنگره حزبی مترقی co-معاون Pramila Jayapal مخالف این لایحه با استناد به آن کمبود بودجه برای تضمین حقوق. او تا به حال پیشنهادی مستقیم فدرال پرداخت به کارفرمایان به rehire furloughed کارگران است.

“در هسته ما پاسخ از کنگره باید مطابقت با مقیاس واقعی از این ویرانگر بحران است. قهرمانان قانون — در حالی که آن را شامل بسیاری از مهم مقررات — به سادگی نتواند به انجام این کار” Jayapal در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>