مجلس نمایندگان آمریکا می گذرد ☀ اصلاح کوبیدن چینی علیه…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

مجلس نمایندگان آمریکا به اتفاق آرا تصویب اصلاحیه به دفاع ملی و مجوز عمل ( ☀ ) کوبیدن چین علیه هند در Galwan دره و رو به رشد خود ارضی ابراز وجود در داخل و اطراف مناطق مورد مناقشه مانند دریای چین جنوبی است.

این ☀ متمم نقل مکان کرد توسط کنگره استیو Chabot همراه با هند-آمریکا مجلس امی Bera و سرانجام در روز دوشنبه گفت که هند و چین باید به سمت د-افزایش وضعیت در امتداد خط کنترل واقعی.

نیروهای نظامی هند و چین در حال قفل شده است و در یک بن بست در مناطق مختلف در امتداد خط کنترل واقعی در شرق لاداخ پس ممکن است 5. وضعیت بدتر شده ماه گذشته پس از Galwan دره درگیری که در سمت چپ 20 ارتش هند پرسنل مرده است.

تصویب به اتفاق آرا توسط مجلس نمایندگان همراه با نمرات دیگر اصلاحات آن گفت که گسترش و تجاوز از جمهوری خلق چین در داخل و اطراف مناطق مورد مناقشه از جمله خط واقعی کنترل دریای جنوب چین این جزایر Senkaku است که قابل نگرانی است.

هر دو حزب اصلاح متحده کنگره مخالفت چینی علیه هند در Galwan دره در هند و چین مرز و ابراز نگرانی نسبت به رشد ارضی ابراز وجود از چین است. چین با استفاده از حواس پرتی از coronavirus را به تلاش برای به دست گرفتن سرزمین های متعلق به هند و همچنین به مطبوعات آن ادعای ارضی در دریای چین جنوبی آن گفت.

چین ادعا می کند تقریبا همه از 1.3 میلیون مایل مربع در جنوب دریای چین به عنوان آن قلمرو حاکمیت. چین شده است ساختمان پایگاه های نظامی در جزایر مصنوعی در این منطقه همچنین ادعا برونئی و مالزی و فیلیپین و تایوان و ویتنام است.

چین مانع فعالیت های تجاری مانند ماهیگیری یا اکتشاف مواد معدنی توسط کشورهایی مانند ویتنام و فیلیپین.

روابط بین چین و ژاپن شده است تیره و تار توسط ارضی ردیف بیش از یک گروه از جزایر در دریای شرق چین شناخته شده به عنوان جزایر Senkaku در ژاپن و Diaoyu جزایر در چین است. “هند یک انتقادی دموکراتیک شریک در هند و اقیانوس آرام” Chabot در بیانیه ای گفت: پس از خانه گذشت ☀ متمم.

“من یک حامی قوی از توسعه روابط دوجانبه و من ایستاده با هند و شرکای ما در منطقه به عنوان آنها مقابله با چین خصمانه اعمال تجاوز” او گفت:.

“من افتخار می کنم به پیوست توسط کنگره امی Bera رئیس کمیته فرعی در آسیا و اقیانوس آرام و منع گسترش را به این مهم اصلاح طبقه در دو حزبی شیوه,” او اضافه شده است.

این Chabot متمم گفت که در ماه های منتهی به ژوئن 15 در امتداد خط کنترل واقعی چین گزارش انباشته 5000 سرباز و اعتقاد بر این است که عبور به قبلا سرزمین مورد مناقشه در نظر گرفته شده برای حل و فصل شود به عنوان بخشی از هند تحت 1962 بس.

چین و هند درباره توافق به د-تشدید و خلاص در امتداد خط کنترل واقعی این Chabot متمم گفت:, و اضافه کرد که در ژوئن 15, حداقل 20 سربازان هندی و یک تایید نشده تعداد از سربازان کشته شدند در درگیری پس از یک هفته-بست طولانی در شرق لاداخ که defacto مرز بین دو کشور.

پس مرگبار خشونت نارندرا نخست وزیر هند اظهار داشت: “هر زمان وجود داشته است اختلاف نظر ما همواره در تلاش برای اطمینان حاصل شود که تفاوت های آن هرگز تبدیل به یک اختلاف” اصلاح گفت.

یکی دیگر از هر دو حزب اصلاح منتقل هندی-کنگره آمریکا رجا Krishnamoorthi همراه با هشت نفر دیگر ترغیب پکن به د-تشدید اوضاع در مرز موجود از طریق مکانیسم های دیپلماتیک و نه با توسل به زور است که میله میله به آمده تا برای رای قبل از خانه در روز سه شنبه.

دو قطعنامه می آید روز پس از مجلس نمایندگان حزبی در هند و هندی-آمریکایی در نامه ای به سفیر هند به آمریکا Taranjit سینگ Sandhu گفت که بیش از چند ماه گذشته مقامات چینی شده اند اقدام با مصونیت از مجازات و اقدام به تجاوز در لاک که منجر به بحث دیپلماتیک برای پیاده سازی یک فرایند ده-تشدید همراه لاک در جولای 6.

آن را رهبری برگزاری کنگره و براد شرمن و امضا شده توسط هفت قانونگذاران دیگر.

“امید من این است که آنها در مقیاس پشت خود را بیش از حد سلاح و زیرساخت ها در خط کنترل واقعی و رعایت هر دو خود را دیرینه و جدید تاسیس توافق با هند گفت:” نمایندگان مجلس که خود را ارائه تسلیت به خانواده های این سربازان کاهش یافته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>