استفاده از قدرت خود را برای محافظت از ‘راج دارما”: کنگره به رئیس جمهور Kovind بیش از دهلی خشونت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 27 فوریه سال 2020 1:37:51 pm

Congress meets President Kovind over Delhi violence, Sonia Gandhi urges removal of Home Minister یک هیئت بلندپایه کنگره رهبران رهبری حزب رئیس سونیا گاندی ملاقات رئیس جمهور رام نات Kovind در روز پنج شنبه به دنبال عادی و صلح در خشونت-آمار دهلی نو است. (اکسپرس عکس توسط Anil Sharma)

درخواست از رئیس جمهور برای استفاده از قدرت خود را برای محافظت از ‘Rajdharma’ یک هیئت بلندپایه کنگره, رهبران, رهبری, پارتی, رئیس سونیا گاندی ارائه یک نامه به رم Nath Kovind در روز پنج شنبه به دنبال حذف اتحادیه خانه وزیر Amit Shah برای کناره گیری از وظیفه’ در طول خشونت در سرمایه های ملی است که در آن 33 نفر کشته شده اند تا کنون.

“به جای در نظر گرفتن مراحل فعال برای درمان و یا منتشر وضعیت دولت مرکزی نیز به تازگی انتخاب دهلی دولت باقی مانده اند قطع تماشاگران به طور کامل بی فکر, خشم, طراحی و خشونت سازمان یافته غارت اموال ادامه دارد” این تفاهم نامه به عنوان خوانده شده.

تفاهم نامه اظهار داشت که وضعیت بسیار تیره و تار است که دادگاه عالی دهلی تا به حال به مرحله در روز چهارشنبه و یادآوری این وزارت خانه و پلیس وظیفه خود را به عمل در برابر محرکین و تظاهر. “این شرم آور کیفرخواست از دولت مرکزی این وزارت خانه و خانه وزیر خود” آن را بخوانید.

نخست وزیر مانموهان سینگ که او نیز بخشی از این هیئت گفت که آنها خواست رئیس جمهور به استفاده از قدرت خود را برای محافظت از ‘Rajdharma’.

سونیا گاندی گفت که آنها احساس رضایت پس از ملاقات با رئیس جمهور به او گفت که او خواهد cognisance از خواسته های خود.

تفاهم نامه افزود که هر چند خشونت های گرفته شده در طول چهار روز اما دانه های این بخش بوده است کاشته شده توسط عمدی التهابی اظهارات BJP رهبران در اجرا و حتی پس از انتخابات دهلی.

این مرگ و میر در جامعه خشونت در حال حاضر افزایش یافته است به 33 در دهلی نو و بیش از 200 نفر مجروح شده اند.

کنگره تا به حال در چهار شنبه خواستار استعفای وزیر خانه Amit Shah نگه داشتن او را مسئول “عظیم شکست وظیفه”. آن اضافه شده است که دولت دهلی نو شد به همان اندازه مسئول” برای “فعال نیست دولت برای رسیدن به مردم برای حفظ صلح و آرامش”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>