استفاده از مراتی در ابالغ آن نقض سفارش به افزایش:…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این ماهاراشترا دولت به کارگردانی تمام بخش های آن مقامات محلی افسران و کارکنان به mandatorily استفاده از مراتی زبان رسمی کسب و کار.

در بخشنامه صادر شده در دوشنبه دولت نیز خواسته همه سر گروه به اقدامات مانند هشدار ذکر آن در این گزارش محرمانه صدور تنگی و خودداری سالانه افزایش به عنوان یک مجازات در برابر کارکنان در بر داشت عمدا با استفاده از مراتی زبان رسمی کسب و کار.

بخشنامه صادر شده توسط Marathi language department.

“بسیاری از ادارات هنوز هم صدور بخشنامه دولتی قطعنامه و غیره در زبان انگلیسی است. وب سایت های بسیاری از گروه ها نیز تنها در زبان انگلیسی است. به طور مشابه بسیاری از شهرداری ها شرکت ها و صدور اعلامیه نامه های کاربردی و نمونه تنها در انگلیسی. شکایت در این زمینه مطرح شده توسط نمایندگان بارها و بارها” متحده دایره ای.

دستورالعمل به تمام بخش سر در استفاده از مراتی در تمام کسب و کار رسمی صادر شده در گذشته است. آنها دوباره به کارگردانی به شدت اجرای دستورالعمل ها و اقدامات لازم را علیه کسانی که در بر داشت زیر دستورالعمل.

بودجه جلسه دولت و مجلس در ماه فوریه دولت به تصویب قانون ساخت مراتی زبان یک موضوع اجباری در مدارس.

مراتی زبان وزیر Subhash دسای و وزیر آموزش و پرورش Varshan Gaikwad بررسی پیشرفت در این زمینه در یک جلسه در ماه مه. آنها گفتند که مراتی زبان را تبدیل به یک اجباری موضوع از سال تحصیلی 2020-21 برای کلاس های 1 تا 6 در مدارس از رسانه های مختلف و آموزش و پرورش تخته در ماهاراشترا.

ماهاراشترا مورد مطالعه قوانین وضع شده توسط ایالات جنوبی تامیل نادو Telangana, کارناتاکا و کرالا ساخته شده است که خود زبان اجباری در مدارس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>