USAID برای ارائه $2.9 میلیون دلار برای حمایت از مبارزه با Covid-19 در هند

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ایالات متحده برای توسعه بین المللی (USAID) ارائه خواهد شد $2.9 میلیون دلار برای حمایت از بهداشت و سازمان که در تلاش های خود را برای مقابله با Covid-19 در هند.

در مجموع 2.4 میلیون دلار را به USAID سلامت تقویت پروژه های اجرا شده توسط Jhpiego بین المللی و غیر انتفاعی سازمان بهداشت وابسته به دانشگاه جانز هاپکینز و $500,000 به سازمان بهداشت جهانی (WHO) سفارت ایالات متحده در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه.

این منابع کمک خواهد کرد که دولت هند به “آهسته گسترش Covid-19 ارائه مراقبت برای تحت تاثیر و حمایت از جوامع محلی با ابزار مورد نیاز برای جلوگیری از بیماری” بیانیه ای گفت:.

این بودجه جدید بر اساس یک پایه بیش از $1.4 میلیارد دلار در سلامت کمک و نزدیک به 3 میلیارد دلار مجموع کمک های که به ما ارائه شده به هند بیش از 20 سال گذشته است.

ستایش هند در تلاش برای مقابله با این بیماری سفیر آمریکا در Kenneth Juster گفت: USAID کمک خواهد حمایت بیشتر این کشور پاسخ.

“Covid-19 جهانی بهداشت تهدید است که می توان با همکاری نزدیک میان دولت ها و سازمان های بین المللی. دولت آمریکا از طریق آژانس توسعه بین المللی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و دیگر ما وزارت بهداشت و خدمات انسانی سازمان است که با همکاری نزدیک با دولت هند و چند جانبه سازمان به حمایت هند در پاسخ به این همه گیر جهانی است,” او گفت:.

این ما بوده است و بزرگترین ارائه دهنده دو جانبه کمک در بهداشت عمومی برای چند دهه. از سال 2009 تاکنون مالیات دهندگان آمریکایی را در دسترس ساخته شده بیش از 100 میلیارد دلار در سلامت کمک و نزدیک به 70 میلیارد دلار در کمک های بشر دوستانه در سطح جهان است.

ما کمک به کسانی که در سال 2019 بیش از 400 میلیون دلار تقریبا دو برابر دومین عضو دولت سهم در حالی که ما در حمایت از پناهندگان سازمان ملل (UNHCR) شد حدود 1.7 میلیارد دلار در سال 2019. ما کمک به کودکان سازمان ملل متحد صندوق در سال 2019 بالغ بیش از 700 میلیون دلار.

“به دلیل یک بیماری عفونی تهدیدی در هر نقطه می تواند تبدیل به یک تهدید در همه جا با ما تماس در دیگر خیرین به منظور کمک به تلاش جهانی برای مبارزه با Covid-19” در بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>