ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک برای تماس های توکیو بازی های المپیک به تعویق افتاد

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک پیوست و رشد تعداد کارکنان فدراسیون های ورزشی خواستار 2020 توکیو المپیک به تعویق افتاد در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در بیانیه ای که در آن حساب توییتر فدراسیون گفت: آن بود که حرکت پس از یک نظرسنجی نشان می دهد که 62 درصد از ورزشکاران خود که در پاسخ بودند در حمایت از به تأخیر انداختن بازی در حال حاضر برنامه ریزی شده برای تاریخ 24 ژوئیه-اوت 9.

“پس با توجه به پاسخ از ورزشکاران شرکت کننده در نظر سنجی ما و 62 درصد بودند که در حمایت از تاخیر در این بازی ما در حال اضافه کردن صدای ما به کر دفاع تعویق افتادن” این فدراسیون گفت.

“ما سپاسگزار برای ما ورزشکاران بینش و ورودی به راهنمای این تصمیم است.”

ایالات متحده آمریکا شنا و ایالات متحده آمریکا و میدانی در حال حاضر در خواست ما در المپیک و پارالمپیک کمیته به فشار کمیته بین المللی المپیک برای تاخیر.

این USOPC کاهش یافته است به انجام این کار اگر چه در روز یکشنبه از آن استقبال رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ قول می دهم که یک تصمیم خواهد بود ساخته شده در عرض چهار هفته.

که به زودی به اندازه کافی برای بسیاری از. روز یکشنبه کانادا گفت: آن را نمی خواهد ارسال یک تیم به توکیو در تابستان امسال اصرار کمیته بین المللی المپیک به تعویق انداختن بازی برای یک سال.

جهانی دو و میدانی و یک رشته از دیگر کمیته ملی المپیک نیز در حمایت از عقب هل دادن بازی ها به عنوان ورزشکاران در تلاش برای آماده سازی به عنوان امکانات بسته هستند و مقامات بهداشتی می خواهیم مردم را به عمل اجتماعی فاصله به سرعت گسترش ویروس مرگبار است.

ما زنان ژیمناستیک تیم به رهبری سیمون Biles برنده دوم راست تیم طلا در سال 2016 المپیک ریو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>