“ما بسیار خوب بود تا زمانی که آن را توسط چین Covid-19′ می گوید: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

راه اندازی یکی دیگر از حمله کوبنده در چین, آمریکا, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب دوم سلام به امریکا, در امریکا 244th روز استقلال گفت که کشور انجام شد که این ضربه توسط یک ویروس است که از چین آمد.

“قدرت بودن تعرفه اعمال شده در سرزمین های خارجی است که در زمان استفاده از ایالات متحده برای چندین دهه ما را قادر به ایجاد بزرگ و معاملات تجاری که در آن هیچ کدام وجود دارد. دهها میلیارد دلار در حال حاضر پرداخت به خزانه داری ایالات متحده توسط همان کشور اما پس از آن ما ضربه توسط ویروس که از چین آمد,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

همچنین بخوانید: می توان یکی از reinfected با Covid-19? هیچ مدرکی در عین حال کارشناسان می گویند

او در ادامه گفت: “ما در حال تولید لباس و ماسک و تجهیزات جراحی و…آن را تقریبا به طور انحصاری ساخته شده در سرزمین های خارجی به ویژه چین که جالب اینجاست که این ویروس و دیگران را از آمد.”

“چین پنهان کاری فریب و پوشش یو پی اس اجازه آن را به سراسر جهان گسترش و چین باید برگزار شود و به طور کامل پاسخگو است.”

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

صحبت در coronavirus واکسن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما در حال حاضر باور نکردنی به خوبی انجام می دهند و در حال آزمایش بر روی واکسن درمان و درمان. من می خواهم به ارسال تشکر ما را به دانشمندان و محققان سراسر کشور و جهان است که در خط مقدم تاریخی ما تلاش به سرعت در حال توسعه و ارائه صرفه جویی در زندگی و درمان و در نهایت یک واکسن. ما در حال رها کردن ملت ما علمی درخشش ما خواهد شد به احتمال زیاد درمانی و واکسن راه حل طولانی قبل از پایان سال است.”

او گفت که این کشور تا به حال تست شده تقریبا 40 میلیون نفر و از این رو این کشور نشان “نتایج است که هیچ کشور دیگری است که نشان میدهد چرا که هیچ کشور دیگر تست شده است مانند ما…ما بهترین امکانات تست.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>