دانشگاه ما مجبور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عقب نشینی در دانشجویان خارجی

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن-led دولت داد تا در عرض 5 دقیقه از شروع بحث در یک دادگاه فدرال در بوستون در روز سه شنبه و به رهایی از صدها نفر از دانشگاههای آمریکا و صدها نفر از هزاران نفر از دانشجویان بین المللی از جمله بسیاری از هندوستان آن وکیل گفت: قاضی آنها rescinding بحث برانگیز منظور صادر شده هفته گذشته.

به عنوان یک نتیجه از rescinding از دانشجویان خارجی در ایالات متحده نمی خواهد خواسته به ترک اگر آنها در حال ثبت نام در یک دانشگاه که تنها به ارائه کلاس های آنلاین برای آینده ترم پاییز به دلیل Covid-19 مستند. علاوه بر این هیچ کس خواهد بود که به سوئیچ دوره و یا دانشگاه برای کلاس های حضوری برای اقامت “در وضعیت” به دولت دستور داده بود در جولای 6.

“دولت توافق کردند به فسخ جولای 6 2020 دستور سیاست و پرسش و پاسخهای متداول, پرسش های متداول, که منتشر شد روز بعد در جولای 7,” قاضی دادگاه منطقه آلیسون S. Burroughs گفت: همانطور که جلسه آغاز شده است. “آنها همچنین توافق کردند به فسخ هر اجرای بخشنامه.”

او افزود که دولت را به بازگشت به خود را در ماه مارس راهنما اجازه داده است که دانشجویان خارجی را به ماندن و به دنبال مطالعات خود را از طریق دوره های آنلاین کالج ها و دانشگاه ها شروع شده بود تعطیل با توجه به Covid-19 شیوع بیماری های فراگیر از طریق این کشور است. ما همچنان باقی می ماند بدترین تحت تاثیر این بیماری همه گیر در سطح جهانی با 3,434,636 عفونت موارد و 1,36,699 مرگ و میر به عنوان ثبت شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز

Harvard Crimson پردیس انتشار اخبار از دانشگاه هاروارد بود که یک مشترک شاکی با MIT گزارش دادند که قاضی نیز گفت: طرفین توافق کرده که در عرض پنج دقیقه از شروع بحث.

حدود 1 میلیون بین المللی دانش آموزان ثبت نام شده در آمریکا کالج ها و دانشگاه ها هر سال است. آنها یک منبع قابل توجهی درآمد برای دانشگاه ایجاد فعالیت های اقتصادی به ارزش حدود $41 میلیارد و حمایت از 450.000 شغل در کنار. پس از چین آمریکا با دومین جمعیت دانشجویی از هند با حدود 200000 همه در حال حاضر جلوتر از عربستان سعودی کره جنوبی و کانادا است.

جولای 6 منظور از ما مهاجرت و گمرک آژانس آمده بود “از آبی” به عنوان یک دانشجو به حال و سپس گفت: متزلزل گیج و ترسیده که به تمام دانشجویان خارجی است. دانشگاه ها گرفتار شده بود در آخرین مراحل برنامه ریزی برای سقوط شدهاند و وزن گزینه ها و مدل ها برای بازگشایی با Covid-19 عفونت اطراف کنگره این کشور دوباره.

دانشگاه هاروارد اعلام کرده بود همان روز در جولای 6, سقوط آن دوره تدریس خواهد شد حاضر به طور کامل. و فقط چند ساعت بعد از آن کشف آن دانش آموزان خواهد بود مجبور به ترک یا این کشور به دلیل بخشنامه جدید از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و یا سوئیچ به دیگر دانشگاه ارائه شده است که ترکیبی از حضوری و کلاس های آنلاین. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال کارگردانی خشم خود را در دانشگاه هاروارد گفت: روز بعد اعلام شد “مضحک” است که آن را گرفته بود راه “آسان”.

“این یک پیروزی مهم,” لارنس S Bacow رئيس جمهور از دانشگاه هاروارد نوشت: در یک ایمیل به اعضا پس از دادگاه اعلام روز سه شنبه. “من شنیده ام که از تعداد بی شماری از دانشجویان بین المللی که در جولای 6 دستور داده بود آنها را در معرض خطر جدی. این دانش آموزان – دانش آموزان ما — هم اکنون می توانید بقیه آسان تر و تمرکز خود را در آموزش و پرورش است که همه آنها همیشه می خواستم به انجام” Bacow گفت.

“آن را به شدت تشویق می کنند که این مورد الهام گرفته از خیلی بازتاب مورد و مشتاق شناختن نقش حیاتی دانشجویان بین المللی در جوامع علمی در سراسر ایالات متحده – و کاملا در MI” MIT جمهور L رافائل Reif نوشت: در یک یادداشت به دانشگاه و جامعه است. وی افزود: در نظر گرفتن یک ضربه تند وشدید زدن در دولت “این مورد نیز روشن ساخته است که زندگی واقعی در معرض خطر هستند در این ‘اداری’ مسائل با پتانسیل برای آسیب برساند. ما نیاز به رویکرد سیاست به خصوص در حال حاضر با بیش بشریت بیشتر نجابت – نه کمتر.”

هاروارد و MIT به طرح دعوی شده بود پیوست و بیش از 200 دانشگاه های دیگر و برخی از ایالت ها که منعکس اندازه و تردستی از مقاومت را به دولت سفارش.

الیزابت وارن یک سناتور دموکرات و نامزد سابق ریاست جمهوری, ناودان یخ سفارش به عنوان “خطرناک & بیگانه #StudentBan سیاست”. مرجع اینجا بود که دیگر ممنوعیت سفر رئیس جمهور دستور داده است تا با هدف قرار دادن مردم برخی از کشورها مانند “مسلمان سفر مرد”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>