ایالات متحده گفت: آن را ارسال هواپیما به ژاپن به ایالات متحده مسافران در قرنطینه کشتی کروز الماس شاهزاده که در آن اکثر عفونت کروناویروس در خارج از چین رخ داده است.

سفارت آمریکا در توکیو گفت: در نامه ای به مسافران است که این هواپیما می رسند در ژاپن در شب از Feb. 16 و آن توصیه می شود “از فراوانی از احتیاط” است که شهروندان ایالات متحده پیاده و بازگشت به خانه برای بیشتر نظارت است.

مسافران مورد نیاز خواهد بود به انجام بیشتر قرنطینه 14 روز پس از ورود در ایالات متحده است.

“ما درک می کنیم این است که خسته کننده و تنظیم اما این اقدامات مطابق با دقیق سیاست های ما نهاد به حد پتانسیل گسترش بیماری” نامه است.

“باید شما را انتخاب کنید برای بازگشت این منشور پرواز شما خواهد بود قادر به بازگشت به ایالات متحده برای یک دوره از زمان. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را به یک تصمیم نهایی در این زمینه” به آن اضافه شده است.

کروز بوش را قرنطینه است به پایان on Feb. 19.

کشتی کروز متعلق به کارناوال پارسیان قرنطینه شده پس از ورود در یوکوهاما در فوریه. 3 پس از یک مرد که متحرك در هنگ کنگ قبل از آن سفر به ژاپن تشخیص داده شد با این ویروس.

در آن زمان آن را تا به حال از 3500 مسافر و خدمه در هیئت مدیره از آنها 218 آزمایش مثبت برای عفونت کروناویروس و در حال حاضر در بیمارستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im