ما را به در نظر گرفتن درخواست ها برای تمدید با توجه به Covid-19 بحران

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ایالات متحده وزارت امنیت داخلی گفته است: “در نظر گرفتن درخواست برای تمدید روادید برای مسافران و دارندگان ویزای دیگر تحت تاثیر Covid-19 گیر یک حرکت رود به نفع صدها نفر از سرخپوستان رشته در آن کشور است.

ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS) که بخشی از وزارت امنیت داخلی گفت: در اطلاع رسانی ارسال شده بر روی وب سایت خود در روز دوشنبه که آن را پردازش برنامه های کاربردی برای تمدید اقامت در یک مورد به مورد و بر اساس.

این حرکت در پی از دولت هند درخواست آمریکا هفته گذشته برای تمدید اعتبار ویزا از جمله H-1B و دیگر انواع ویزا های برگزار شده توسط اتباع هند که شده ضربه Covid-19-مربوط به رکود اقتصادی.

وزیر امور خارجه خشن Shringla گرفته بود تا این موضوع در گفتگوی تلفنی خود با وزیر خارجه Stephen Biegun در مارس 8, زمانی که دو طرف همچنین در مورد راه هایی برای افزایش همکاری برای مقابله با این بیماری همه گیر و اطمینان از در دسترس بودن داروهای ضروری و تجهیزات.

“این ارائه خواهد شد برخی از اطمینان به اتباع هند رشته در آمریکا در مورد ویزای خود را در مورد به پایان می رسد” گفت: یک فرد که کاهش یافته است به نام.

“هند درخواست کرده بود برای یک عمده فروشی فرمت از همه ویزاها در حالی که آمریکا موافقت کرده است به در نظر گرفتن برنامه های کاربردی ساخته شده برای این افزونه در نظر گرفتن همه گیر” فرد اضافه شده است.

وزارت امنیت داخلی اذعان مربوط به مهاجرت به چالش به عنوان یک نتیجه از Covid-19 همه گیر و گفت: در حالی که آن را همچنان به اقدام برای حفاظت از مردم آمریکا آن را نیز به رسمیت می شناسد که “غیر مهاجران ممکن است به طور غیر منتظره باقی می ماند در ایالات متحده فراتر از خود مجاز دوره اقامت با توجه به Covid-19”.

“اکثر غیر مهاجران می تواند در کاهش پیامدهای مهاجرت از Covid-19 موقع پر کردن فرم درخواست تمدید اقامت (EOS) و یا تغییر در وضعیت (COS),” اطلاع رسانی گفت.

“USCIS به یاد دادخواهان و متقاضیان است که آن را می توانید در نظر بگیرید تاخیر ناشی از Covid-19 همه گیر زمانی که تصمیم گیری که آیا به بهانه تاخیر در پر کردن اسناد و مدارک بر اساس شرایط فوق العاده” آن اضافه شده است.

اگر متقاضی فایل تمدید اقامت درخواست “پس از مجاز دوره از پذیرش منقضی می شود” USCIS “ممکن است بهانه شکست در پرونده در زمان و اگر آن را با توجه به شرایط فوق العاده و فراتر از کنترل خود را مانند کسانی که ممکن است ناشی از Covid-19”.

متقاضی “باید مدرک معتبری برای حمایت از درخواست خود را که USCIS را ارزیابی مورد به مورد و بر اساس” اطلاع رسانی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>