ما را تهدید می کند برای جلوگیری از چین و مخابرات از خدمت بازار آمریکا

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بالا بخش از دولت آمریکا تایید شده اند قطع پکن-چین کنترل مخابرات از خدمت بازار ایالات متحده به دلیل قانونی و خطرات امنیتی وزارت دادگستری پنج شنبه اعلام کرد.

گروه ها از جمله دفاع وزارت امور خارجه و امنیت داخلی گفت: پس از یک بررسی گسترده که کمیسیون ارتباطات فدرال باید “لغو و فسخ” همه مجوز برای چینی غول ما شرکت تابعه شرکت مخابرات چین (آمریکا) برای ارائه بین المللی خدمات ارتباطات از راه دور و از ایالات متحده است.

“شاخه های اجرایی و سازمان های شناسایی شده قابل توجه و غیر قابل قبول امنیت ملی و اجرای قانون خطرات مرتبط با شرکت مخابرات چین عملیات که ارائه مجوز FCC مغایر با منافع عمومی” وزارت دادگستری در بیانیه ای گفت.

این سازمان-که همچنین شامل وزارت دادگستری, وزارت بازرگانی آمریکا تجارت نماینده و ما ضد اطلاعات — گفت: China Telecom آسیب پذیر است به “بهره برداری نفوذ و کنترل” توسط دولت چین.

گفتند: آن را نادرست گزارش به مقامات ایالات متحده که در آن فروشگاه های خود را به ما سوابق و چگونه آن را مدیریت امنیت سایبر.

این سازمان همچنین توصیه بر اساس “طبیعت China Telecom ما در عملیات” که به گفته آنها اجازه می دهد دولت چین بازیگران “برای شرکت در مخرب سایبری را قادر می سازد فعالیت اقتصادی جاسوسی و اختلال و misrouting از ما ارتباطات است.” توصیه می شود بر تصمیم توسط FCC اما تقریبا قطعا شامل کاخ سفید که در آن می تواند وزن مذاکرات در حال انجام مذاکرات تجاری با پکن است.

این درست پنج روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تشکیل وابسته به ادارات داخلی بدن را به طور رسمی به بررسی نگرانی های امنیت ملی مربوط به ارتباطات خارجی شرکت های درگیر در ایالات متحده است.

در سپتامبر سال 2019 دو سناتور دموکرات چاک شومر و جمهوری خواه تام پنبه خواسته FCC به نظر ممنوعیت شرکت مخابرات چین و یک شرکت دیگر چین Unicom از بازار ایالات متحده بیش از نگرانی های امنیت ملی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>