ما انجمن تنیس می گوید بهترین بازی در حال حاضر

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آمریکا انجمن تنیس می گوید بهترین خود را به بازی این ورزش در حال حاضر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. در یک ارسال در وب سایت USTA آن را به نام “در بهترین منافع جامعه را به یک جمعی مکث” از تنیس. در این بیانیه از سازمان اجرا می شود که ما باز از مسابقات گراند اسلم گفت: وجود داشته است خاص مطالعات در مورد تنیس و COVID-19 بیماری است. اما “امکان” است که میکروب ها می تواند منتقل شود در میان مردم از طریق به اشتراک گذاری و از دست زدن به توپ تنیس, خالص, پست, دادگاه سطوح نیمکت یا دروازه دستگیره.

بنابراین USTA می خواهد بازیکنان را در دست داشت در بازگشت ما به دادگاه.” در ضمن این گروه تشویق مردم به ایجاد آنچه در آن نامیده می شوند “تنیس-در-خانه” تغییرات. ما باز است هنوز برنامه ریزی برای شروع 31 اوت در نیویورک است.

همه انگلستان باشگاه این هفته اعلام کرد که آن را لغو کرده بود در این سال نسخه ای از ویمبلدون. باز فرانسوی به تعویق افتاد از می تا سپتامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>