Amazon, Apple, Google و Facebook بیش از حد قدرتمند هستند و به احتمال زیاد از ظهور این بیماری همه گیر کوروناویروس حتی قوی تر از آمریکا آنتی تراست کمیته گفت: در یک ریسک بالا شنوایی شامل مدیران عامل چهار US tech غول.

“به سادگی قرار داده و آنها را بیش از حد قدرت” نماینده دیوید Cicilline گفت: در سخنان افتتاحیه خود در این جلسه انتظار می رود به ویژگی های کباب از رهبران شرکت های فن آوری.

همچنین بخوانید: اسناد و مدارک نشان می دهد Facebook خریداری Instagram برای سرکوب رقیب

“این که آیا آن را از طریق خود preferencing, درنده, قیمت گذاری و یا نیاز کاربران را به خرید محصولات اضافی غالب سیستم عامل اختیار داشت قدرت خود را در مخرب و مضر راه به منظور گسترش و” دموکرات از رود آیلند گفت.

“قبل از Covid-19 گیر این شرکت در حال حاضر ایستاده بود به عنوان تیتان در اقتصاد ما” Cicilline گفت. “در پی Covid-19, اما آنها به احتمال زیاد به ظهور قوی تر و قدرتمند تر از همیشه قبل از.”

نماینده جمهوری خواه جیم Sensenbrenner زده معتدل تر تن و گفت: “بزرگ بودن است نه ذاتا بد است.”

“کاملا مخالف در امریکا شما باید پاداش برای موفقیت” Sensenbrenner گفت.

بی سابقه ای مشترک ظاهر — از راه دور توسط تصویری-قبل از قضایی مجلس فرعی ویژگی های تیم کوک از اپل, جف بزوس از آمازون, مارک زوکربرگ از Facebook و سوندار پیچای گوگل و پدر و مادر خود شرکت الفبا.

در این جلسه در بخشی از یک پروب به بازار رقابتی چشم انداز و قانون ضد تراست اما سوال این است که به احتمال زیاد به تغییر جهت دادن به مناطق دیگر مانند سخنرانی نفرت و محتوای اعتدال, نابرابری اقتصادی, حفظ حریم خصوصی و حفاظت از داده ها و حتی ادعای سیاسی “تعصب” از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را.

پیش از جلسه مدیران ارشد این شرکت به دنبال ارائه یک خوش بین ارزیابی از تکنولوژی چشم انداز برجسته ریشه های خود را و ارزش ها و چگونه این شرکت ها سود متوسط آمریکایی است.

“یک راه مهم ما کمک می کند این است که با ساخت محصولات است که مفید به کاربران آمریکایی در لحظات بزرگ و کوچک که آیا آنها به دنبال یک سریع تر مسیر خانه آموزش چگونه به طبخ یک ظرف جدید در یوتیوب و یا در حال رشد یک کسب و کار کوچک” پیچای گفت: در اظهارات خود.

تنها در امریکا

کوک گفت که اپل “منحصر به فرد شرکت آمریکایی که موفقیت تنها ممکن است در این کشور” و کالیفرنیا غول است “انگیزه این ماموریت به قرار دادن همه چیز به جهان است که غنی سازی زندگی مردم است.”

بزوس در اولین حضور خود را قبل از کنگره صحبت کرد متواضع تربیت اولیه و حمایت از پدر و مادر خود را برای شروع آمازون و اولیه آن ضرر و زیان میلیاردها دلار است.

همچنین بخوانید: بزوس زوکربرگ و مشک ساخته شده اند $115 میلیارد دلار در سال جاری

“من راه می رفت دور از یک شغل ثابت به یک گاراژ سیاتل به من راه اندازی به طور کامل درک که این کار ممکن است” گفت: بزوس که ثروتمندترین فرد بر اساس خود آمازون خطر است.

زوکربرگ به نام رسانه های اجتماعی colossus Facebook یک “با افتخار شرکت آمریکایی” و افزود که “ما داستان را نداشته اند ممکن است بدون قوانین ایالات متحده که تشویق رقابت و نوآوری است.”

اما ساعت پیش از جلسه با رشد سریع تصویری برنامه Infinite متهم Facebook از “بدنام حملات” که بخشی از جنبش “مبدل به عنوان میهن پرستی و طراحی شده برای پایان دادن به ما از حضور در ایالات متحده است.”

Infinite استقبال “رقابت عادلانه” رئیس اجرایی کوین مایر گفت: در یک پست وبلاگ در حالی که اضافه کردن که “بدون Infinite آمریکا تبلیغ می شود در سمت چپ با چند گزینه.”

سیاسی تئاتر ؟

در این جلسه در بخشی از کنگره پروب به “سیستم عامل آنلاین و قدرت بازار” و می گیرد در برابر یک پس زمینه از تحقیقات ضد تراست در ایالات متحده و اروپا و جاهای دیگر.

زمان ما قوانین ضد تراست آن را دشوار برای مجریان به هدف قرار دادن شرکت ها به سادگی برای بزرگ یا غالب را بدون نشان دادن آسیب به مصرف کنندگان و یا سوء استفاده از قدرت بازار.

این کمیته می تواند ذخیره کردن یک طرح برای ضد تراست در عصر دیجیتال که نیاز اساسی بازنویسی از قرن قوانین رقابت.

برخی از تحلیلگران می گویند شنوایی می تواند ارائه بینش تازه به چگونه تکنولوژی “سیستم عامل” خرد کردن رقابت با خرید رقبا و یا کپی کردن از محصولات رقبا.

اپل کمیسیون های سنگین برای آن در فروشگاه App و آمازون معاملات با فروشندگان شخص ثالث در انتظار هستند تحت بررسی.

گوگل که با آن مواجه تحقیقات ضد تراست در اروپا روبرو خواهد شد سوال در مورد اینکه آیا آن را به نفع خود خدمات خود را به ضرر رقبا و Facebook برای تسلط خود را از چشم انداز رسانه های اجتماعی از جمله جمع آوری آن از Instagram و واتساپ.

رابرت اتکینسون از فناوری اطلاعات و نوآوری بنیاد یک مخزن فکر می کنم اغلب تراز وسط قرار دارد با این بخش گفت: تئاتر سیاسی ممکن است منحرف کردن اذهان از مسئله رقابت و تمرکز بر مسائل “از حریم خصوصی به بیان سیاسی.”

“این شرکت ایجاد ارزش بسیار زیادی برای صدها میلیون نفر از کاربران و کسب و کارهای کوچک” اتکینسون گفت. “کنگره نباید پیچ و تاب و قانون ضد تراست به راه اندازی یک بیمار-تعریف سطح پهن هرچیزی در اینترنت سیستم عامل به عنوان یک کلاس است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de