دیوان عالی آمریکا پاک راه را برای 2nd فدرال اعدام این هفته

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

دادگاه عالی ایالات متحده در اوایل دوشنبه پاک راه را برای یک ثانیه فدرال اعدام این هفته است. رای گیری اجازه می دهد تا اعدام Wesley Persian Purkey برای رفتن به جلو بود 5-4 با دادگاه چهار لیبرال اعضای مخالف.

عدالت Sonia Sotomayor نوشت که “اقدام Purkey اعدام در حال حاضر با وجود این قبر سوال و واقعی با توجه به یافته های ذهنی خود صلاحیت کست یک کفن از قانون اساسی شک بیش از مهمترین و غیر قابل فسخ از صدمات.” او پیوست توسط همکار لیبرال قضات اموزش Bader Ginsburg, Stephen Breyer و النا کاگان.

اما دادگاه بدوی قرار داده اورژانس نگه اعدام برای یک ساعت آن را به عنوان وزن مسائل در مورد انداختن بیشتر از آنچه در ابتدا بوده است قرار برای جمعه شب در فدرال تادیبی پیچیده در ترر هوت ایندیانا.

Purkey بود و به جرم آدم ربایی تجاوز و قتل 16 سال قبل از dismembering سوزش و پس از آن آزادسازی بدن او در یک سپتیک برکه. او نیز به اعدام محکوم شده در دادگاه های ایالتی در کانزاس پس از استفاده از پنجه چکش برای کشتن یک زن 80 ساله که دچار فلج اطفال.

در روز سه شنبه, Daniel Lee Lewis قرار داده بود به مرگ در تاسیسات پس از ساعت یازدهم قانونی مناقصه شکست خورده است. این اولین بار بود که فدرال اعدام پس از 17 سال وقفه.

وکلا برای 68 ساله Purkey از کانزاس استدلال کرد که او تا به زوال عقل و نالایق است اجرا شود. آنها گفت: وضعیت او رو به وخامت گذاشته است که او را به شدت درک نمی کنند که چرا او در حال اجرا. آنها همچنین گفت که اگر Purkey اعدام برگزار نشد شنبه دولت نیاز به تعیین یک تاریخ جدید. اما وکلای دولت وجود دارد گفت: هیچ مانعی برای رفتن را از طریق با اعدام پنج شنبه اگر دیوان عالی کشور برداشته بودند ،

موضوع Purkey سلامت روانی به وجود آمد در اجرا تا 2003 خود را محاکمه و هنگامی که بعد از حکم هیئت منصفه تا به حال به تصمیم می گیرید که آیا او باید به مرگ قرار داده در قتل 16 ساله جنیفر طولانی در کانزاس سیتی ، دادستان گفت که او مورد تجاوز قرار گرفته و با ضربات چاقو او را تجزیه و او با یک اره برقی سوخته و ریخته خاکستر او را 200 مایل (320 کیلومتر) را در یک سپتیک برکه در کانزاس است. Purkey شد به طور جداگانه محکوم به زندگی در ضرب و شتم مرگ 80 ساله مری اموزش عدل از Kansas City, Kansas که دچار فلج اطفال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>