ما احضار چینی ایران بیش از پکن coronavirus نظرات

وزارت امور خارجه ایالات متحده احضار سفیر چین به ایالات متحده در روز جمعه در اعتراض به نظرات توسط پکن نشان می دهد ارتش ایالات متحده ممکن است به ارمغان آورده اند coronavirus به ووهان به عنوان تنش بین دو قدرت های جهانی بیش از شیوع بیماری شدت یافته است.

دیوید Stillwell بالا دیپلمات شرق آسیا تحویل بسیار “استرن نمایندگی” به چین سفیر Cui Tiankai یک وزارت امور خارجه ایران گفت:, و اضافه کرد که پکن فرستاده شد “بسیار دفاعی است.”

وزارت امور خارجه ایران صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود گفت: چین به دنبال منحرف کردن انتقاد از نقش خود در “شروع یک جهانی همه گیر و نه گفتن در جهان است.”

“گسترش تئوری های توطئه خطرناک و مسخره است. ما می خواستم برای قرار دادن دولت در اطلاع ما نمی خواهد تحمل آن برای مردم چین و جهان است.”

دفاع سخنگوی وزارت الهام فرح در توییتر نوشت در روز جمعه که “حزب کمونیست چین انتخاب کرده است به طوری false & پوچ تئوری های توطئه در مورد منشاء COVID-19 سرزنش ما خدمات اعضا. #ChinaPropaganda”

این ویروس همچنین به نام COVID-19 آلوده 138,000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 5000.

چین سفارت نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

با وجود نشانه هایی از تنش رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش پکن روز جمعه خود را برای “به اشتراک گذاری داده ها”.

خواسته با خبرنگاران در کاخ سفید در کنفرانس خبری در مورد “عجیب و غریب روایت” ارائه شده توسط برخی از مقامات چینی تهمت به نظر می رسد به قلم مو رنگ کردن هر گونه نگرانی کرد و گفت او در حال خواندن یک مقاله در مورد این موضوع اما این است که او فکر نمی کنم آن را نماینده خود بحث و گفتگو با رئیس جمهور چین.

مغلوب ساختن پیشی جستن که در ملی آدرس این هفته به نام شیوع یک “خارجی ویروس” است که در چین آغاز شده و افزود: “آنها می دانند که از کجا آمده است, همه ما می دانیم از کجا آمده است.”

تنش ها تشدید چینی پس از سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian در زمان به توییتر در روز پنج شنبه.

“هنگامی که بیمار صفر شروع در ما ؟ چگونه بسیاری از مردم با آلوده می شود ؟ چه هستند نام بيمارستان? ممکن است ارتش آمریکا آورده است که این بیماری همه گیر به ووهان. شفاف باشد! عمومی داده های خود را! ما مدیون ما توضیح!” ژائو توییتی در انگلیسی.

قسمت است آخرین افزایش جنگ لفظی میان واشنگتن و پکن که در حال حاضر تیره و تار روابط بیش از مسائل از جمله تجارت حقوق مالکیت معنوی و آزادی مطبوعات باید بیشتر تست شده توسط شیوع ویروس.

Coronavirus که ظهور در چین در ماه دسامبر به گسترش در سراسر جهان است pummelling بازارهای مالی متوقف صنعت آوردن برخی از پروازها متوقف بسته شدن مدارس و مجبور به تعویق افتادن رویدادهای ورزشی و کنسرت.

ژائو نظر آمد روز پس از رابرت اوبراین آمریکا مشاور امنیت ملی گفت: چین تا به حال در واکنش به آرامی به coronavirus احتمالا هزینه جهان دو ماه هنگامی که آن را می تواند تهیه شده است.

ووهان شد ground zero برای وقوع است که سازمان بهداشت جهانی این هفته با برچسب یک بیماری همه گیر. آن را نیز آلوده کرده است بیش از 127,000 مردم در سراسر جهان از جمله نزدیک به 81,000 در سرزمین اصلی چین و کشته شدن بیش از 5000 نفر است.

پکن شد برای انتقاد از ابتدا اقدام به سانسور برخی از پزشکان چینی که صدا زنگ بیش ویروس. از ژانویه آن تحمیل شدیدی مهار اقدامات به طور موثر قفل کردن ووهان و اطراف آن هوبئی استان به 60 میلیون نفر است.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo شکایت کرده است که ما پاسخ بوده است مانع از آنچه که او به نام ناقص اطلاعات از پکن است.

او و چند تن دیگر سیاستمداران ما باید خشم پکن با اشاره به “ووهان ویروس.” در ملی نشانی در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به نام شیوع یک “خارجی ویروس” آغاز شده است که در چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر