آمریکا reimpose ویروس کنترل; هند در صدر 500,000 موارد

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

معکوس دوره دو از امریکا بزرگترین متحده ابقاء برخی از coronavirus محدودیت در کشور بزرگترین عقب نشینی در عین حال که روزانه تعداد تایید عفونت در ایالات متحده رسید به تمام زمان بالا از 45,300.

هند گزارش داد بیش از 18,000 جدید موارد شنبه هل دادن آن تجمعی در مجموع بیش از نیم میلیون مارک جایگاه چهارم جهان پس از آمریکا و برزیل و روسیه است. در جای دیگر مصر و بریتانیا گفتند که سهولت ویروس کنترل در حالی که چین و کره جنوبی مبارزه کوچکتر شیوع بیماری در پایتخت خود را.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت دستور داد تمام میله بسته شده و فلوریدا ممنوع الکل در موسسات است. آنها پیوست کوچک اما رو به رشد تعداد متحده هستند که یا پس گرد یا قرار دادن هر بیشتر بازگشایی اقتصاد در انتظار به دلیل باز گشت توسط ویروس عمدتا در جنوب کشور و غرب است.

کارشناسان بهداشت و گفته اند که نگران کننده تعداد زیادی از موارد دیده می شود در میان افراد جوان که در حال بیرون رفتن دوباره اغلب بدون پوشیدن ماسک یا مشاهده دیگر اجتماعی-دورى قوانین.

“روشن است که افزایش موارد تا حد زیادی رانده شده توسط انواع خاصی از فعالیت ها از جمله تگزاسی تجمع در میله” ابوت گفت.

این فرماندار جمهوری خواه که به دنبال یکی از تهاجمی ترین بازگشایی برنامه از هر کشور و همچنین کوچک پشت رستوران ظرفیت و گفت: هوای گردهمایی بیش از 100 نفر خواهد نیاز به تایید از مقامات محلی.

شهردار کارلوس Gimenez در فلوریدا میامی-Dade شهرستان اعلام کرد جمعه شب که او را نزدیک سواحل بیش چهارم ژوئیه آخر هفته. او گفت: سرکوب فعالیت های تفریحی است که محتاطانه با توجه به تعداد فزاینده ای از عفونت در میان بزرگسالان جوان است.

سهام به شدت کاهش یافت و در وال استریت در روز جمعه بیش از این افزایش مورد اعداد. میانگین صنعتی داو جونز ریختن 730 امتیاز و یا نزدیک به 3 درصد است.

هند شهر Gauhati پایتخت آسام دولت خواهد شد قفل شده است و به مدت دو هفته شروع دوشنبه شب حکومت و آخر هفته مستندات در بقیه امور خارجه. هند اضافه شده 18,552 موارد در 24 ساعت گذشته, بالا بردن مجموع آن به 508,953. مرگ و میر رسیده 15,685.

چین شاهد یک چشم انداز مثبت در مورد یک روز پس از آنکه مقامات گفتند که انتظار می رود شیوع در پکن به توان تحت کنترل در آورد و در آینده نزدیک. ملی کمیسیون بهداشت گزارش شده 17 مورد جدید در پایتخت کشور در یک هفته در میان 21 کشور.

کره جنوبی که در آن یک تجدید حیات در ماه گذشته تهدید به پاک کردن این کشور در اوایل موفقیت گزارش شده 51 نفر از جمله 35 در سئول در منطقه شهری. مقامات نگران شکننده اقتصاد باید در برابر تماس به reimpose محدودیت کاسته در ماه آوریل است.

قاهره کافه استقبال برگشت در خانه مشتریان شنبه به مصر بازگشایی کافه ها و باشگاه ها و ورزشگاه ها و سالن های تئاتر پس از بیش از سه ماه تعطیلی. با پوشیدن ماسک صورت وفادار ریخت و به مساجد برای سحر نماز هر چند مساجد و کلیساها هنوز مجاز به نگه داشتن خود را اصلی خدمات بارگیری در این هفته.

بریتانیا بود و انتظار می رود به قراضه 14 روز قرنطینه مورد نیاز برای مردم بازگشت از خارج از کشور در تلاش برای ایجاد تعطیلات تابستان سفر ممکن است. تنها مسافران از “قرمز” مناطق مکان با سطح بالایی از COVID-19 خواهد بود گفت: به خود منزوی. یک لیست کامل از کشورها با توجه به منتشر شده در هفته آینده به احتمال زیاد به اسپانیا و یونان و فرانسه چراغ سبز.

استرالیا آماده برای بیشتر وارداتی موارد به عنوان شهروندان بازگشت به خانه. حدود 300 نفر به دلیل وارد این آخر هفته از بمبئی هند با دیگران می رود به دنبال از آمریکای جنوبی و اندونزی است. یک دولت هیت رسمی گفت که او در حال آماده سازی برای 5 ٪ تا 10 ٪ از عودت آلوده بر اساس ورود از اندونزی در کشورهای دیگر.

در فلوریدا سازمان تنظیم میله های پس از عمل روزانه تعداد موارد تایید شده نزدیک 9,000 تقریبا دو برابر رکورد فقط دو روز قبل از آن.

کالین کوربت a 30-year-old متصدی بار در دو مکان در تمپا گفت که او نا امید شده بود و نگران حال بیکار و دوباره اما این محدودیت ها به سمت راست حرکت می کند. اکثر مشتریان نمی شد با پوشیدن ماسک, او گفت:.

“این بود که آنها را فراموش کرده بود وجود دارد یک بیماری همه گیر و یا فقط متوقف مراقبت” کوربت گفت.

تعدادی از سخت ترین ضربه متحده آمریکا از جمله فلوریدا و آریزونا باید فرمانداران جمهوریخواه که مقاومت ماسک-پوشیدن الزامات و تا حد زیادی تکرار جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به بازگشایی اقتصاد به سرعت با وجود هشدارهای که این ویروس می تواند آمد طوفان به عقب.

کاخ سفید coronavirus نیروی کار به رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس برگزار شد اولین جلسه در نزدیک به دو ماه جمعه و پنس اطمینان داد که ایالات متحده “در یک مکان بسیار بهتر نسبت به دو ماه پیش است.

او گفت که بیشتر تجهیزات پزشکی در دست یک سهم کوچک از بیماران بستری و مرگ و میر بسیار پایین تر از آنها در بهار.

تعداد جدید تایید عفونت های ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز تحت الشعاع قبلی بالا از 40,000 مجموعه روز قبل. به تازگی موارد گزارش شده در هر روز افزایش یافته است به طور متوسط حدود 60 درصد بیش از دو هفته گذشته با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل.

در حالی که این افزایش تا حدودی نشان دهنده گسترش, تست کارشناسان می گویند وجود شواهد کافی معضل در حال باز گشت از جمله افزایش مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان در بخش هایی از کشور و درصد بیشتری از ویروس آزمون آینده مثبت است.

حدود 600 نفر از مردم در حال مرگ هستند و هر روز از کروناویروس در آمریکا را از یک قله در حدود 2,200 در اواسط ماه آوریل است. برخی از کارشناسان شک دارند که مرگ و میر خواهد شد بازگشت به سطح که به دلیل پیشرفت در درمان و پیشگیری و از آنجا که بزرگسالان جوان بیشتر از آنهایی که مسن تر برای زنده ماندن.

این ویروس جان در مورد 125,000 کشته و نزدیک به 2.5 میلیون تایید عفونت در سراسر کشور توسط دانشگاه جانز هاپکینز’ تعداد. اما مقامات بهداشتی بر این باورند که تعداد واقعی از عفونت است که حدود 10 برابر بالاتر است. در سراسر جهان به ویروس ادعا کرده است نزدیک به یک و نیم میلیون نفر زندگی می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>