جاسوسی آمریکا سازمان نظارت بر coronavirus گسترش نگران چگونه هند خواهد مقابله:…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ما سازمان های اطلاعاتی نظارت بر گسترش جهانی coronavirus و توانایی دولت برای پاسخ, منابع آشنا با این موضوع گفت: در روز پنج شنبه هشدار داد که وجود دارد نگرانی در مورد چگونگی هند خواهد مقابله با شیوع گسترده.

در حالی که وجود دارد تنها چند مورد شناخته شده در هند, یک منبع گفت که این کشور در دسترس مقابله و پتانسیل برای این ویروس را گسترش داده هند جمعیت متراکم بود تمرکز نگرانی جدی است.

ما سازمان های اطلاعاتی نیز با تمرکز بر ایران که در آن کشور معاون وزیر بهداشت کاهش یافته است بیمار در طول بدتر شیوع. وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo روز سه شنبه گفت ایالات متحده “عمیقا نگران” تهران ممکن است پوشش داده اند تا جزئیات در مورد گسترش coronavirus.

دولت ایالات متحده منبع گفته است که ایران از پاسخ در نظر گرفته شد بی اثر است چرا که دولت تنها دارای حداقل توانایی برای پاسخ به شیوع بیماری است.

منبع دیگر گفت: ما در سازمان نیز نگران ضعیف توانایی دولت در برخی از کشورهای در حال توسعه برای پاسخ به شیوع.

مجلس نمایندگان آمریکا کمیته اطلاعات دریافت کرده است یک جلسه توجیهی در, ویروس, از جاسوسی سازمان های.

“این کمیته دریافت کرده است یک جلسه از IC (جامعه اطلاعاتی) در coronavirus و همچنان به دریافت به روز رسانی در وقوع روزانه” یک مقام رسمی از خانه کمیته اطلاعات و گفتگو کرد.

“پرداختن به تهدید شده است هر دو امنیت ملی و اقتصادی ابعاد نیاز به یک هماهنگ دولت گسترده تلاش و سرمایه فکری است که نقش مهمی در نظارت بر گسترش شیوع و در سراسر جهان پاسخ” رسمی اضافه شده است.

یک منبع آشنا با فعالیت های کمیته اطلاعات مجلس سنا به رهبری حزب جمهوری خواه و سناتور ریچارد با مته سوراخ کردن و دموکرات سناتور مارک وارنر گفت: این پنل بود دریافت به روز رسانی روزانه.

نقش ما سازمان های اطلاعاتی در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر در این مرحله عمدتا شامل نظارت بر گسترش این بیماری در سراسر جهان و ارزیابی پاسخ های دولت ها است.

آنها در حال همکاری نزدیک با سازمان بهداشت و درمان از جمله مرکز ایالات متحده برای کنترل بیماری در به اشتراک گذاری اطلاعات آنها را جمع آوری و با هدف قرار دادن بیشتر جمع آوری اطلاعات.

یک منبع گفت: ما در سازمان را با استفاده از طیف گسترده ای از ابزارهای هوش اعم از مخفی خبرچینان الکترونیکی استراق سمع ابزار برای ردیابی ویروس’ تاثیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>