ما فرزندان خود را به دفع کردن coronavirus

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ایالات متحده در حال بسته خود را به دفع کردن شیوع کروناویروس. تمام رویدادهای ورزشی, لغو شده اند, دیزنی لند و جهان دیزنی اعلام کرد آنها بسته شد و پنج متحده اعلام کرد بسته شدن خود را از سیستم مدرسه در روز پنج شنبه به عنوان کشور girded تا برای بدترین.

روز چهارشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده بود بی سابقه تعلیق سفر هوایی از کشورهای اروپایی به جز بریتانیا سازندگان: آمریکا از نزدیک ترین متحدان غربی با مفاهیم برای مسافران رهبری برای ما از هند است.

روز پنجشنبه National Collegiate Athletic Association (NCAA) لغو سال کالج بسکتبال قهرمانی و آن را بهتر شناخته شرط بندی spinoff به نام جنون مارس; و عمده هاکی و فوتبال لیگ لغو فصل خود را برای سال بعد منجر شود از لیگ بیس بال.

“هم ما رو قابل توجهی بحران بهداشتی در شهرستان ما, دولت و ملت” مونتگمری مدارس عمومی کانتی سیستم از ایالت مریلند گفت: در نامه ای به پدر و مادر در روز پنج شنبه اعلام تعطیلی مدارس از 16 مارس 27 مارس ،

کنتاکی, اوهایو, جدید مکزیک و میشیگان بودند ، بسیاری از دانشگاه های ایالات متحده نیز خود را تعطیل دانشگاه و اعلام کرد قصد دارد به سوئیچ مجازی آموزش زمانی که آنها پس از بازگشایی سالانه معافیت بهار شروع دوشنبه آینده.

تعداد آمریکایی های مبتلا به کروناویروس لمس 1,600 و بازارهای سهام سقوط این کشور به دنبال مقابله با رشد شیوع این است که کارشناسان هشدار تنها بدتر خواهد شد از هم اکنون با وجود رئیس جمهور تهمت را تا حد زیادی متزلزل تلاش برای چرخش وضعیت مثبت.

یک حس وحشت است در مجموعه, با مواد غذایی بزرگ زنجیره ای مانند Costco و خارج در حال اجرا توسط مشتریان جوراب زنانه ساقه بلند برای آینده.

“شما به اندازه کافی تنقلات از آنجا که شما در حال رفتن به خانه برای ماه آینده” یک مرد پرسید ابتدایی خود را در مدرسه سن کودکان در مریلند فروشگاه Costco.

دفتر را برانگیخت در دولت و بخش خصوصی هستند یا در حال آماده شدن برای شروع به کار از خانه و یا حل و فصل در حال حاضر.

“Teleworking” یک کنگره دستیار گفت: به این خبرنگار که خواست برنامه برای هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>