ما تغییر نظامی به صورت چینی تهدید به هند و جنوب شرق آسیا: مایک …

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

چینی ها تهدید به هند و آسیای جنوب شرقی است که یکی از دلایل ایالات متحده آمریکا است که کاهش حضور نظامی در اروپا گفت: وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo. او گفت: این در پاسخ به یک سوال در حالی که صحبت کردن تقریبا در برسلز فروم در روز پنج شنبه.

Pompeo خواسته شده بود که چرا ما تا به حال کاهش تعداد نیروهای آن مستقر در آلمان است.

وزیر امور خارجه آمریکا گفت که اگر نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا بودند دیگر وجود دارد که آنها در حال نقل مکان به صورت مکان های دیگر. اقدامات حزب کمونیست چین به معنای وجود “تهدید به هند” و کشورهایی مانند ویتنام و اندونزی و مالزی و فیلیپین و جنوب دریای چین. ارتش ایالات متحده است “postured مناسب” برای پاسخگویی به این “چالش های زمان ما.”

همچنین بخوانید: هند باید ارزیابی چین اقدامات نه حرف | HT سرمقاله

Pompeo اشاره کرد که برگ برنده دولت تا به حال انجام شده دیر استراتژیک وضعیت بررسی نظامی آمریکا دو سال پیش. ما تا به حال انجام شده اساسی relook در تهدیدات آن مواجه شده و چگونه باید آن را تخصیص منابع آن از جمله اطلاعاتی و نظامی و سایبری.

قبل از آن او اعلام کرد تشکیل ایالات متحده اروپایی گفت و گو در چین به طوری که اطلس داد می تواند یک “درک مشترک از تهدید چین”. Pompeo گفت: دو طرف نیاز “جمعی مجموعه داده” در چین اقدام به این ترتیب این دو می تواند عمل با هم.

همچنین بخوانید: هند باید ساخت قوی تر بازدارندگی برای مقابله با چین چین | نظر

صحبت در مورد چینی تهدید او اشاره کرد که “خونین مرز رویارویی با هند” پکن در دریای چین جنوبی فعالیت و آن درنده سیاست های اقتصادی به عنوان شواهد.

پرسید که آیا Huawei بخشی از چینی ها “نظارت دولت” Pompeo گفت: چینی ها نیروی امنیتی پرسنل مشغول به کار در طبقه بالای دفتر مرکزی شرکت و قانون مورد نیاز Huawei به تصویب هر گونه اطلاعات از جمله اطلاعات شخصی به حزب کمونیست چین هر زمان که دومی پرسید. او گفته بود شواهدی وجود دارد که او نمی تواند دولت ،

روز قبل از ما به وزیر امور خارجه بود در توئیتر خود نوشت: “جزر و مد است چرخش به سمت اعتماد 5G فروشندگان و دور از هواوی. پیشرو در جهان شرکت های مخابراتی-Telefonica, نارنجی, Jio, Telstra و بسیاری دیگر-در حال تبدیل شدن به ‘پاک Telcos.’ آنها رد انجام کسب و کار با ابزار CCP نظارت دولت مانند Huawei.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>