کری از اصرار توییتر به بان کی مون, چینی, حزب کمونیست از پلت فرم

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

دو نفوذ قانونگذاران جمهوریخواه روز جمعه خواست توییتر به ممنوعیت حزب کمونیست چین با استفاده از پلت فرم خود را برای گسترش “تبلیغ و ماست مالی کردن” کل تاریخ آن ادعا coronavirus پوشش.

“در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس است afflicting خانواده های, دولت و بازار در سراسر جهان حزب کمونیست چین است که راه انداختن یک کمپین تبلیغاتی به بازنویسی تاریخ COVID-19 و ماست مالی کردن این دروغ به مردم چین و جهان” نوشت: سناتور بن Sasse و کنگره مایک گالاگر در نامه ای به مدیر عامل توییتر جک Dorse.

استفاده گسترده از توییتر توسط کمونیست مقامات جمهوری خلق چین (PRC) در طول این بحران بر تناقض در مقامات از دولت که انکار شهروندان خود را از دسترسی به سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند توییتر دسترسی داشتن به همان کسانی که عامل اغلب به گسترش دروغ آنها ادعا.

“توسط ممنوعیت توییتر در چین حزب کمونیست چین است که نگه داشتن شهروندان خود را در تاریکی” دو قانونگذاران گفت. “با قرار دادن تبلیغات در توییتر حزب کمونیست چین در حال دروغ گفتن به بقیه جهان” سناتور نوشت.

“ما بر این باورند که کمپین تبلیغاتی دولت چین مقامات در حال حاضر در حال راه انداختن در توییتر — به خصوص در زمان بحران جهانی — شایستگی حذف این حساب های منحصر به فرد از پلت فرم” نامه است.

در همراه بیانیه Sasse و گالاگر گفت که روشن است که حزب کمونیست چین مقامات با استفاده از توییتر به “انتشار تبلیغات” در میان خطرناک بحران جهانی است. “حتی بدتر از این تبلیغات مبهم و دچار سردرگمی کاربران بیش از ریشه های COVID-19 همه گیر و به طور بالقوه تضعیف تلاش ها برای مهار و کنترل شیوع. ما معتقدیم که این رفتار بیشتر از حکم حذف خود را از پلت فرم” گفتند.

“علاوه بر این با توجه به این بشردوستانه اهمیت رایگان و باز کردن دسترسی به اینترنت ما معتقدیم که دسترسی به سیستم عامل رسانه های اجتماعی باید محروم به مقامات دولتی از کشورهایی که منع خود را در جمعیت خود را از دسترسی به این محتوا” دو نفر از نمایندگان مجلس نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>