آمریکا رکورد Covid-19 نفر در یک روز مقامات پشیمانی بازگشایی حرکت

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

Sates متحده مجموعه ای دیگر از تک روز بعد رکورد جدید Covid-19 عفونت با 45,255 موارد گزارش شده در روز جمعه به مقامات بهداشت عمومی سرزنش موج جدید در ایالات متحده است که باز هم به زودی و یا بدون اقدامات احتیاطی لازم و افراد جوان بازگشت به زندگی عمومی است.

Anthony Fauci بالا, اپیدمیولوژی به نام تغییر تمرکز از این بیماری همه گیر به افراد جوان یک “پارادایم شیفت”. آنها “رفتن به بدون علامت و افرادی که در حال آلوده شدن در یک جامعه تنظیم نمی شیوع تنظیم که در آن شما می دانید که برای شناسایی ایزوله و تماس با ردیابی” گفت: در اولین جلسه مطبوعاتی کاخ سفید coronavirus نیروی کار در دو ماه روز جمعه است.

ایالات متحده بدترین تحت تاثیر این موج در حال احیای محدودیت های است که آنها تا به حال با عجله به آسانسور زودتر در برابر توصیه برای بهداشت عمومی است. تگزاس مثلا دیدم که دیگر بعد از بیش از 5000 عفونت های جدید را تعطیل کافه ها و رستوران ها و برخی از فعالیت های در فضای باز.

دولت فرماندار گرگ ابوت جمهوری خواه صدا توبه در مصاحبه با یک ایستگاه تلویزیون محلی:”اگر من می تواند به و ازنو هر چیزی, آن را احتمالا خواهد شده اند به کم کردن سرعت باز کردن میله در حال حاضر شاهد پس از چگونه به سرعت coronavirus در نوار تنظیمات.”

فلوریدا ایالت دیگری در چشم موج جدید با رکورد روزانه نزدیک به 9000 در اخبار عفونت در روز جمعه نیز به ارمغان آورد برخی از محدودیت. میله های ممنوع از خدمت به الکل در حال حاضر خود را جمهوری خواه و فرماندار ران DeSantis یک متحد نزدیک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در برابر تماس به انجام بیشتر.

شهرستانهای مختلف هستند که مصرف خود را از اقدامات. میامی-Dade شهرستان تعطیل شده سواحل و پارک های عمومی با در نظر گرفتن آینده 4 جولای روز استقلال آخر هفته و شهرستان های دیگر است پستی قابل استفاده مجدد ماسک به همه ساکنان آن است.

ایالت های نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات است که سخت ترین ضربه های قبلی در ادامه بازگشایی مجدد. کانکتیکات تبدیل به اولین ایالت را اعلام کند قصد دارد به سر در مدرسه آموزش و پرورش در پاییز.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>