آمریکا بیش از 50K Covid-19 نفر در یک روز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سر به جشن ژوئیه 4

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ایالات متحده گزارش داد بیش از 50,000 جدید Covid-19 عفونت در پنجشنبه یک روز افزایش دیده نمی شود و یا شاید در جهان قبل از به عنوان بدترین آسیب دیده متحده عمدتا در جنوب و غرب ابقاء محدودیت و دستور داد که در تگزاس اجباری استفاده از پوشش صورت در اماکن عمومی.

عفونت های جدید رفته بود تا به 52,291 تا پایان روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه Covid-19 ردیاب و 635 مرگ و میر ثبت شده است. مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند عفونت می تواند به عنوان بالا به عنوان 100,000 یک روز و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) پیش بینی شده است 148,000 مرگ و میر در جولای 25.

جهانی تعداد موارد در ضمن رشد شاخص و نزدیک به 11 میلیون و مرگ و میر صعود به 521,874.

ایالات متحده شاهد دوم عود بیشتر مؤثر در ایالات جنوبی — غیر از کالیفرنیا در غرب — که تا به حال یا لغو محدودیت های خود را در اوایل و یا تمایلی به اجرای آنها به طور کامل مانند تگزاس که فرماندار گرگ ابوت جمهوری خواه بود مانع از شهرداران و دیگر مسئولان شهرستان از ساخت و استفاده از ماسک الزامی است.

ابوت از recanted و آورده محدودیت به طور کامل. در روز پنج شنبه او به صدور سفارش ساخت ماسک اجباری در محل شروع جمعه “ما باید توانایی به نگه داشتن کسب و کار باز و حرکت اقتصاد ما رو به جلو به طوری که تگزاسی می توانید در ادامه به کسب یک چک اما نیاز به هر یک از ما به انجام بخشی از ما برای محافظت از یک دیگر — و این بدان معناست که پوشیدن صورت پوشش در فضاهای عمومی” ابوت گفت.

حداقل هشت متحده گزارش رکورد تک-روز اوج و امام جمعه نیویورک تایمز است که نگه داشتن آن را جداگانه نمره: آلاسکا, آرکانزاس, کالیفرنیا, Florida Georgia, مونتانا, کارولینای جنوبی و تنسی. کشورهای دیگر در چنگال این عود عبارتند از: آریزونا.

حدود یک دوجین متحده در شمال و شمال شرقی موفق شده اند تا کنون به یکی از دو تخت-خط عفونت خود را و یا آنها را با فشار پایین اما مقامات دولتی بار دیگر هشدار داد که آنها ممکن است قادر به مقاومت در برابر باد جنوبی موج اگر دومی نبود پهن به زودی و در پنجره ای که باریک است.

“آنچه که ما دیده ایم در طول چند روز گذشته سنبله در مواردی که راه فراتر از بدترین خوشه که ما دیده ایم. که خوب نیست اخبار” Anthony Fauci, بالا ما اپیدمیولوژی و عضو کاخ سفید نیروی کار در Covid-19 گفت BBC پنج شنبه. “ما به اون که تحت کنترل و یا ما در معرض خطر و حتی بیشتر شیوع به ایالات متحده”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن برنامه ریزی شده است به ترک جمعه برای کوه راشمور در داکوتای جنوبی برای 4 جولای روز استقلال جشن با آتش بازی.صحبت کردن در مورد اتش بازی جشن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما در حال رفتن به یک شب فوق العاده ای. آن را برای رفتن به یک صفحه نمایش آتش بازی مانند چند نفر دیده می شود. آن را می شود بسیار هیجان انگیز است. آن را بسیار زیبا خواهد بود.”

کارشناسان بهداشت عمومی نگرانی های اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای اجرا نمی شود وجود دارد, آن را به عنوان اتفاق افتاده اخیر در مجامع عمومی مغلوب ساختن پیشی جستن به حضور و خطاب. بسیاری از اعضای کمپین کارکنان و سرویس مخفی آلوده شدند در این تجمع در Tulsa, اوکلاهما; و سپس دوباره در راهپیمایی خود را در شهر فینیکس, آریزونا. در میان کسانی که از دوم بسیاری از عفونت بود Herman Cain سابق جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>