ما دانشمندان ممکن است پیدا کرده اند راه برای افزایش عمر انسان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

دانشمندان در یک دانشگاه در ایالات متحده آمریکا کالیفرنیا داشت ممکن است آغاز یک مسیر نیاز به گسترش طول عمر انسان است.

این تحقیقات توسط یک تیم از USC Dornsife کالج, نامه های هنر و علوم منتشر شده در جولای 10 توسط مجله علم پیری شناسی: علوم زیستی نشان می دهد این دارو mifepristone می تواند به گسترش زندگی از دو گونه مختلف مورد استفاده در مطالعات آزمایشگاهی.

پزشکان با استفاده از mifepristone همچنین به عنوان شناخته شده RU-486, برای پایان دادن به اوایل حاملگی و همچنین برای درمان سرطان و بیماری کوشینگ.

مطالعه متابولیک امضا از زندگی Span تنظیم شده توسط جفت گیری, رابطه جنسی پپتید و Mifepristone/RU486 در زن ملانوگاستر همچنین نشان می دهد که این یافته ها ممکن است به دیگر گونه ها از جمله انسان است.

جان برج, یک استاد علوم زیستی در USC Dornsife کالج, نامه های هنر و علوم و تیم خود را در بر داشت mifepristone گسترش زندگی از مگس میوه Drosophila که جفت.

زن مگس میوه دریافت جنس پپتید از مردان در طول جفت گیری و تحقیقات قبلی نشان داده است که مولکول باعث التهاب را کاهش می دهد و سلامتی و طول عمر زن مگس.

دادن mifepristone به مگس میوه که جفت بلوک عوارض از جنس پپتید کاهش التهاب و نگه داشتن زن مگس سالم منجر به طولانی تر طول عمر بیش از همتایان خود که دریافت دارو برج و تیم او از جمله گری Landis ارشد تحقیقات دانشیار و محقق در این مطالعه یافت می شود.

این دارو اثرات در ملانوگاستر به نظر می رسد شبیه به کسانی که در زنان دیده می شود که آن را.

“در پرواز mifepristone کاهش باروری تغییر ذاتی واکنش سیستم ایمنی بدن و افزایش طول عمر,” برج گفت. “انسان ما می دانیم که mifepristone کاهش تولید و تغییر پاسخ ایمنی ذاتی بنابراین ممکن است آن را نیز افزایش طول عمر?” برج به نقل از به نقل از اخبار پزشکی باز-دسترسی پزشکی و علوم زیستی hub.

این تیم نگاه ژن مولکول ها و فرایند های متابولیک که تغییر زمانی که مگس شد تغذیه با مواد مخدر به دنبال درک بهتری از چگونگی mifepristone با این نسخهها کار برای افزایش طول عمر.

آنها دریافتند که یک مولکول به نام juvenile hormone که تنظیم توسعه مگس میوه در طول زندگی خود از تخم به لارو به بزرگسالان و نقش مرکزی.

جنس پپتید به نظر می رسد به تشدید اثرات juvenile hormone تغییر جفت مگس’ سوخت و ساز بدن از سالم فرآیندهای متابولیک مسیر که نیاز به انرژی بیشتر است. سوخت و ساز بدن تغییر ترویج مضر التهاب و به نظر می رسد به مگس ها حساسیت بیشتری نسبت به مولکول های سمی تولید شده توسط باکتری ها در میکروبیوم مطالعه را نشان می دهد.

هنگامی که جفت مگس خوردند مواد مخدر خود را در سوخت و ساز بدن گیر با سالم و مسیرهای آنها زندگی طولانی تر از خود جفت خواهر که نیست mifepristone. برج گفته است که این مسیرهای متابولیک هستند حفاظت شده در انسان و در ارتباط با سلامت و طول عمر با توجه به اخبار پزشکی.

برج و همدستان خود را نیز به همان دارو به C elegans کوچک انواع و متوجه شد که mifepristone همان عمر در اثر جفت worm.

او گفت: چون مگس سرکه مگس میوه و C elegans کرم نسبتا دور از نظر تکامل نتایج مشابه در چنین گونه های مختلف نشان می دهد موجودات دیگر از جمله انسان ممکن است در مقایسه با مزایای به طول عمر.

او گفت: واقعیت این است که mifepristone می تواند به افزایش طول عمر در هر دو گونه نشان می دهد ساز و مهم است که بسیاری از گونه ها.

“اطلاعات ما نشان می دهد که در مگس سرکه, mifepristone یا به طور مستقیم یا غیر مستقیم را خنثی juvenile hormone سیگنالینگ اما دقیق هدف از mifepristone دست نایافتنی,” برج گفت: با توجه به اخبار پزشکی.

درک واضح تری از پیچیدگیهای mifepristone اقدامات مورد نیاز است قبل از طراحی هر گونه نتیجه گیری قطعی برج اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>