ایالات متحده روز چهارشنبه گفت هیچ برنامه ای از استقرار نیروهای خروج از آلمان به هند و اقیانوس آرام بر خلاف اوایل نشانه ای از مقامات ارشد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت..

“در حال حاضر هیچ برنامه ای برای انجام این کار” وزیر دفاع علامت Esper به خبرنگاران گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در بررسی نیروهای استقرار در شرق فرمان. او در پاسخ به یک سوال خاص اگر نیروهای کشیده از آلمان ارسال خواهد شد به اقیانوس هند و آرام برای پاسخ به تهدید نظامی.

بالا پنتاگون رسمی اما باز نگه داشته و امکان گفت ایالات متحده می تواند “در نهایت یک نگاه” در اقیانوس هند و آرام در طول یک بررسی از Indo-Pacific command.

وزیر امور خارجه اعلام کرد که حدود 11,900 پرسنل نظامی خواهد بود قرار گیرند از آلمان – پایین آوردن نیروهای مقاومت از حدود 36,000 به 24,000 – “در یک شیوه ای است که آن را تقویت ناتو و افزایش بازدارندگی روسیه و دیدار با اصول دیگر”.

از این 11,900 تقریبا 5,600 خواهد بود مستقر در کشورهای عضو ناتو و حدود 6,400 خواهد شد بازگشت به ایالات متحده هر چند بسیاری از این یا مشابه واحد آغاز خواهد شد انجام چرخشی استقرار در بازگشت به اروپا ،

“این تغییرات خواهد شد و بدون شک رسیدن به این اصول اصلی افزایش آمریکا و ناتو بازدارندگی روسیه; تقویت ناتو; اطمینان متحدان; و بهبود استراتژیک ایالات متحده انعطاف پذیری” گفت: وزیر Esper.

وجود داشته است نشانه ای از ارشد تهمت مقامات دولت قبلی که این سربازان در آلمان به رهبری می تواند برای هند و اقیانوس آرام. پرسید: در مورد جایی که آنها می تواند مستقر در یک کنفرانس در ماه ژوئن وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفته بود با اشاره به چینی تهدید به هند و ویتنام و مالزی و اندونزی و چالش های دریای چین جنوبی “ما در حال رفتن به مطمئن شوید که ما در حال postured مناسب برای مقابله با PLA. ما فکر می کنم که چالش های زمان ما, و ما قصد داریم اطمینان حاصل کنیم که منابع در محل برای انجام این کار است.”

مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین بیشتر شده است صریح و روشن در یک op-ed او نوشت: وال استریت ژورنال توضیح مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دلایل فقط چند روز قبل از. “چندین هزار سرباز در حال حاضر اختصاص داده شده به آلمان ممکن است reassigned به کشورهای دیگر در اروپا است. هزاران نفر ممکن است انتظار می رود به نقل و به اقیانوس هند و آرام که در آن ما را حفظ حضور نظامی در گوام در هاوایی و آلاسکا و ژاپن و همچنین استقرار در مکان های مانند استرالیا است.”

او افزود: “در تئاتر که آمریکایی ها و متحدان چهره مهم ترین چالش ژئوپولیتیک پس از پایان جنگ سرد است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de