به ما می گوید مسعود ازهر برخوردار ‘حفاظت از دولت’ در پاکستان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ایالات متحده روز چهارشنبه گفت: در یک نمونه نادر از جمله مستقیم انگشت اشاره که جیش-e-محمد بنیانگذار مسعود ازهر و 2008 بمبئی حمله متفکر ساجد میر بودند “به طور گسترده ای اعتقاد بر این” زندگی “تحت حمایت دولت” در پاکستان است که علاوه بر این تا به حال هنوز گرفته نشده “اقدامات قاطع” علیه تروریست های مستقر در خاک خود.

ایالت متحده تحت فشار قرار دادند تا پاکستان برای مدت طولانی از طریق تهدید و درخواست دستگیری و محاکمه تروریست ها پناه وجود دارد و در وزارت امور خارجه 2019 کشور گزارش با تروریسم منتشر شد دوشنبه, آن استقبال تعقیب حافظ سعید بنیانگذار لشکر طیبه Toiba در سال 2019 همراه با 12 همکاران.

اما پاکستان ساخته شده است که “از هیچ تلاشی برای استفاده از مقامات داخلی به تعقیب” تروریستی دیگر چهره های مانند الازهر و میر “که هر دو آنها به طور گسترده ای اعتقاد بر این به اقامت در پاکستان تحت حمایت دولت با وجود دولت انکار” این repot اضافه شده است.

JeM مسئولیت برای پولوما حمله تروریستی در ماه فوریه 2019 که منجر به افزايش تنش در تنش بین قدرت های بزرگ و همسایگان. هند انجام یک حمله تلافی جویانه در JeM اردوگاه در Balakot پاکستان ضربه با یک حمله هوایی که منجر به اولین نبرد هوایی بین دو نیروی هوایی در دهه.

آن بود که نادر برای ایالات متحده به بسیار به طور مستقیم متهم پاکستان نه تنها به دنبال راه های دیگر به عنوان این دو تروریست ها زندگی می کردند و رونق وجود دارد اما نیز ارائه آنها به دولت حفاظت شده طولانی آشکار به بیشتر های جنوب آسیا مقامات و کارشناسان.

ایالات متحده بن بحرانی پاکستان برای yers در حال حاضر برای اجازه دادن به تروریست ها پناه در تیس خاک به کار در برابر هند به شرق و پاکستان به غرب و رفته بود تا آنجا که به می گویند که طالبان و شبکه حقانی از طالبان افغانستان یک “بازوی واقعی” از پاکستان هوش آژانس ISI.

اما متهم پاکستان ارائه حفاظت از دولت به الازهر و میر و امثال آنها است اما کافی نیست. “ایالات متحده شناخته شده است از حضور در پاکستان از رهبران جهادی است که کار در هند و افغانستان اما می خواهد به نگه داشتن آن کانال ارتباطی باز با پاکستان است که چرا از آن استفاده نمی شود, این نوع از شرکت زبان است که با استفاده از آن در مورد کشورهای دیگر گفت:” حسین حقانی سفیر سابق آمریکا در پاکستان که در حال حاضر زندگی در ایالات متحده است.

حافظ سعید را بازداشت و پیگرد قانونی برای نهمین بار در سال 2019 تا به حال تحت شدید جهانی فشار به پاکستان تا به حال در مواجهه با امکان لیست سیاه در ابتکار عمل را از ما جهانی ناظر بر ترور تامین مالی و پول شویی در پاریس-based Financial Action Task Force.

پاکستان به دقت فرار پس, اما باقی مانده در حوض به عنوان ما را ترور گزارش خاطر نشان کرد. “گروه کاری اقدامات مالی ابراز نگرانی جدی در اکتبر 2019 عمومی در مورد پاکستان ادامه داد: کمبود اشاره کرد اما آن را به حال ساخته شده برخی از پیشرفت و تمدید مهلت برای اجرای طرح اقدام به فوریه سال 2020 است.” یک تماس نهایی انتظار می رود که بعدها در سال در ماه اکتبر.

اما در وزارت امور خارجه آمریکا ارزیابی پاکستان هنوز هم بسیار به نشان می دهد و بهبود بخشد. “پاکستان ادامه داد: به عنوان یک پناهگاه امن برای خاص منطقه ای متمرکز گروه های تروریستی است.,” این گزارش افزود: “این اجازه را گروه هدف قرار دادن افغانستان از جمله طالبان و وابسته HQN و همچنین به عنوان گروه هدف هند از جمله اجازه و وابسته به آن جبهه سازمانها و JeM به عمل از قلمرو آن است.

این گزارش اذعان کرد که پاکستان تا به حال ساخته شده “برخی” و “متوسط” پیشرفت در مقابله با تروریسم “سخت ترین جنبه های آن 2015 طرح اقدام ملی برای مبارزه با تروریسم نشده باقی مانده است – به طور خاص خود را متعهد به از بین بردن تمام سازمان های تروریستی بدون تاخیر و تبعیض”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>