ما تحریم های بالای مقامات چینی بیش از سین کیانگ نقض

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

آمریکا تحریم یک عضو حزب کمونیست چین و دیگر مقامات بیش از نقض حقوق بشر در منطقه غربی سین کیانگ عمده تنش در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور فزاینده ای پر تنش رقابت با این کشور است.

تحریم از افراد شامل چن Quanguo سین کیانگ حزب کار که نشسته بر 25-عضو دفتر سیاسی و همچنین زو هیلون, پارتی, منشی, از سین کیانگ سیاسی و حقوقی کمیته و مدیران فعلی و سابق از سین کیانگ اداره امنیت عمومی, وزارت خزانه داری روز پنجشنبه گفت.

ما حرکت به گسترده بازداشت مسلمان Uighurs در سین کیانگ یک سیاست است که به شدت به انتقاد برتر مقامات آمریکایی و همچنین گروه های حقوق بشر. می آید در میان افزایش تنش ها میان پکن و واشنگتن بیش از منشاء بیماری همه گیر کوروناویروس چین حرکت می کند به سرکوب مخالفان در هنگ کنگ و بحث بر سر استفاده از فن آوری های چینی توسط آمریکا و متحدان.

“ایالات متحده متعهد است تا با استفاده از تمام وسعت آن اختیارات مالی به برگزاری حقوق بشر معتادان پاسخگو در سین کیانگ و سراسر جهان” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در بیانیه ای گفت:.

این تصمیم همچنین علائم اولین بار ما را تحریم کرده است که یک مقام چینی تحت 2016 جهانی Magnitsky حقوق بشر پاسخگویی به قانون که به ما گسترده قدرت برای تحمیل حقوق بشر تحریم ها علیه مقامات خارجی. ارشد مقامات دولت شده بود فشار برای تحریم برای ماه اما تا به حال شده است مانع توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که مضطرب است که آنها را پیچیده خود آمریکا و چین قرارداد های تجاری.

چن دیده می شود به عنوان یک ستاره در حال افزایش در حزب کمونیست تبدیل شده است چین نقطه برای مقهور ساختن ناآرامی های قومی. در طول زودتر خود را از روی لئامت دادن در تبت بودایی معابد گفته شد به نمایش چینی پرچم و تصاویری از رهبران حزب. او اجرای گسترده دولت پلیس در سین کیانگ و تظاهرات وفاداری به Xi برنده او یک ارتقاء در سال 2017 به دفتر سیاسی و او ممکن است در نظر گرفته شده برای یک نقطه در آن عالی کمیته دائمی که در حال حاضر فقط هفت نفر از اعضای, در سال 2022.

با توجه چن مرتبه در سلسله مراتب حزب است که قابل مقایسه با یک عضو از آمریکا در کابینه این حرکت نیز به احتمال بسیار خشمگین دیدار رؤسای دولت. حتی اگر تحریم شد هفته در ساخت این زمان ممکن است دیده شود به عنوان عمدی چرا که وزارت خزانه داری اعلام کرد که این حرکت ساعت پس از وزیر امور خارجه چین وانگ یی تحویل عمده سخنرانی که خواستار روابط بهتر.

چین وزارت امور خارجه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر در صبح روز جمعه.

“ما در قلمرو ناشناخته در حال حاضر گفت:” دانیل راسل معاون سابق وزیر امور خارجه در امور شرق آسیا و اقیانوس آرام که در حال حاضر معاون رئیس جمهور در جامعه آسیا موسسه سیاست. “شده است وجود دارد هرگز یک دولت که در فکر دستیابی به سطح بالای مقامات حزب را به خوبی به پایان برای هر دو طرف است.”

فشارهای جدید

ما ramped تا فشار بر چین در بسیاری از جبهه ها در ماه های اخیر آن را متهم به پوشش ریشه های Covid-19 همه گیر و reneging در وعده برای تضمین استقلال سیاسی به این مستعمره سابق بریتانیا از هنگ کنگ. انتخابات مبارزات انتخاباتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به دنبال لکه دار کردن هر یک از دیگر به عنوان ضعیف در مقابله با پکن رهبران.

این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما این بود که با توجه به ممنوعیت از Infinite محبوب برنامه های رسانه های اجتماعی متعلق به چین ByteDance Inc. آمریکا به دنبال محدود کردن ما شرکت توانایی انجام کسب و کار با فن آوری های غول پیکر, Huawei Technologies Co., در حالی که وزیر امور خارجه مایکل Pompeo تحت فشار قرار دادند برای ما صندوق های بازنشستگی به قطع روابط با شرکت های چینی. مقامات ارشد حتی در مورد راه هایی برای تضعیف دلار هنگ کنگ را به میخ دلار هر چند که هنوز امکان از راه دور.

“وانگ یی سخنرانی یک بازی برنامه ریزی برای بازگرداندن برخی از ثبات در ارتباط است و آن را بسیار جدی گرفته شده در طرف چینی گفت:” سوزان شرک صندلی قرن 21 چین مرکز در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو ، “این امر می تواند خوب اگر کسی می تواند به نوعی از پاسخ قبل از ما whacked آنها را دوباره.”

چن بالاترین-رتبه بندی فرد به برخورد با این نوع تحریم در چین, به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی که در جریان خبرنگاران خواست نامش فاش نشود. آخرین تحریم ها نباید تفسیر به عنوان آخرین کلمه این مقام گفت: وقتی پرسیده شد که اگر بیشتر اقدامات مورد نظر برای سین کیانگ تولید و ساخت و ساز سپاه و یا XPCC.

آمریکا در بیانیه ای روز پنج شنبه با اشاره به عمومی اداره امنیت استفاده از “تاکتیک های سرکوبگرانه” از جمله “جرم بازداشت و نظارت” علیه منطقه اویغوری جمعیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران وزن پیشنهادات به تضعیف دلار هنگ کنگ دلار میخ

“نهاد و مسئولان تعیین شده برای اتصال خود را به جدی حقوق بشر علیه اقلیت های قومی در سین کیانگ است که بنا به گزارش ها شامل جرم بازداشت خودسرانه و شدید فیزیکی میان دیگر جدی نقض حقوق بشر هدف قرار دادن Uighurs یک ترک مسلمان جمعیت بومی به سین کیانگ و دیگر اقلیت های قومی در منطقه” با توجه به این بیانیه.

اگر چه چین به احتمال زیاد به شی به شدت به تحریم ها علیه یک عضو دفتر سیاسی که نظارت بر اداره کشور و تحریم ها به احتمال زیاد نمی خواهد تاثیر کسانی که هدف به هیچ وجه قابل. کمی وجود دارد احتمال است که مقامات به نام باید مالی ارتباط با ما از تحریم جلوگیری از دسترسی به حساب و یا کسب و کار متعلق به طور مستقیم یا غیر مستقیم توسط مردم و یا دفتر. آن را نیز ممنوع کرده است و ما افراد را از انجام کسب و کار با تحریم مقامات یا اشخاص.

حرکت کرده است “بیشتر اهمیت نمادین از تاثیر واقعی” گفت: ژو چی مدیر موسسه مطالعات آمریکا در دولت-اجرای آکادمی چینی علوم اجتماعی است. “اگر برخی از آنها در حال برنامه ریزی برای ارسال پسران و دختران خود را به مطالعه در ما وجود دارد به احتمال زیاد خواهد شد به برخی از تاثیر بر روی آنها به صورت جداگانه. اما در نظر عموم مردم در چین از تحریم ممکن است یک معامله بزرگ برای چین به عنوان یک کشور است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>