ما جمهوری خواهان و دموکرات می خواهید به سوال مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران بیش روسیه فضل repor…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

هر دو حزب دموکرات و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همکار جمهوری خواهان در کنگره خواستار اطلاعات بیشتر از کاخ سفید روز دوشنبه پس از گزارش که روسیه اطلاعات نظامی ارائه شده از داعش نعمت برای کشتن نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان است.

“کنگره و کشور نیاز به پاسخ در حال حاضر. به همین دلیل من درخواست یک بین مختصر برای همه اعضای خانه بلافاصله” دموکرات مجلس نمایندگان سخنران نانسی پلوسی گفت: در نامه ای به مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe و مدیر Gina Haspel.

“پرسش ها بوجود می آیند عبارتند از: رئيس جمهور دادهایم و اگر نه چرا و چرا کنگره نمی داد?” Pelosi نوشت.

نماینده مک Thornberry بالا جمهوریخواه در کمیته نیروهای مسلح مجلس پیوست پانل رئیس دموکرات نماینده آدام اسمیت در درخواست وزارت دفاع برای یک جلسه.

“مردم آمریکا – و خدمات ما اعضای سزاوار به حقیقت را می دانم در مورد آنچه که کاخ سفید می دانستم که در مورد این روسیه عملیات که ممکن است به طور مستقیم منجر به مرگ و میر آمریکایی خدمات اعضای” اسمیت گفت.

Thornberry به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه که هر گونه تاخیر “قابل قبول خواهد بود.”

هفت جمهوری خواه مجلس از جمله Thornberry و نماینده مایکل McCaul بالا جمهوریخواه در کمیته روابط خارجی مجلس حضور, نشست در کاخ سفید در شماره روز دوشنبه بعد از ظهر.

وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا دولت خواهد مختصری بیشتر نمایندگان مجلس و یا هر غیر خواهان.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر به نام برای یک جلسه فوری برای همه 100 سناتور.

مغلوب ساختن پیشی جستن است را رد کرد و این گزارش به عنوان “خبر جعلی” و در زمان به توییتر نشان می دهد که گزارش شد در حال گسترش رسانه ها در تلاش جمهوری خواهان نگاه بد.

سناتور مارکو روبیو جمهوریخواه اقدام هوش رئیس کمیته کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد این گزارش گفت در توییتر این کمیته خواهد بود “در ادامه به انجام نظارت شدید” از تهدیدات مواجه ایالات متحده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>